Ze znajomymi do SPA - KONKURS

Myślisz, że czas beztroskiego odpoczynku minął? Zastanawiasz się jak w pędzie dnia codziennego znaleźć czas dla najbliższych? Na te pytania odpowiedź znalazł Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu.

Myślisz, że czas beztroskiego odpoczynku minął? Zastanawiasz się jak w pędzie dnia codziennego znaleźć czas dla najbliższych? Na te pytania odpowiedź znalazł Hotel AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu.

Przybywająca liczba obowiązków oraz ciągłe nowe wyzwania, budzą w nas poczucie, iż nigdy nie mamy dostatecznie dużo czasu, aby cieszyć się tym, co najważniejsze – kontaktem z najbliższymi. Tymczasem przebywanie w ich gronie nie tylko cementuje nasze więzi, ale również pozytywnie wpływa na naszą psychikę. 

Hotel Aquarius SPA***** w Kołobrzegu postanowił zaprosić do siebie grono znajomych, którzy zdecydują się wziąć udział we wspólnej zabawie. Jak to działa? Zainteresowana osoba zgłasza siebie do konkursu oraz wskazuje, z kim chciałaby przyjechać do hotelu. Zaproszenie otrzymają trzy grupy znajomych, które dokończą myśl zamieszczoną na stronie w najciekawszy sposób. 3 dni doskonałej zabawy w hotelu nad morzem dla 4 osób w wybranym przez zwycięzców terminie! 

Udział w konkursie to niepowtarzalna okazja wspólnego wyjazdu nad morze do miejsca, które zadba o to, abyście spędzili wspólny czas jak najlepiej. Dla zwycięzców zaplanowano wspólne chwile w nowoczesnym Aquacenter, masaż częściowy w jednym z największych SPA w Polsce oraz niezapomniane posiłki w restauracji Horyzont. 

Hotel Aquarius SPA***** zlokalizowany jest 280m od morza w Kołobrzegu. Miasto oferuje odnowioną i powiększoną plażę, wycieczki na Bornholm, możliwość zwiedzania uliczek Meleksami, malownicze ścieżki rowerowe oraz trasy do nordic walkingu.

 Hotel dla swoich Gości przygotował różnorodne atrakcje odpowiadające zróżnicowanym gustom. Jest to nowoczesny obiekt, charakteryzujący się kolorową fasadą nawiązującą do letnich promieni słońca. Hotel w swojej działalności stawia na wysoki standard funkcjonowania oraz obsługi, aby zapewnić komfort wszystkim przyjezdnym. Jest to częste miejsce wybierane przez gwiazdy m.in. Kasię Bujakiewicz, będącą stałym gościem hotelu. Warto zatem przyjrzeć się, jaki potencjał kryje się w tym miejscu. 

Ze znajomymi do SPA

Hotel posiada 202 przestronne i o wysokiej jakości wykończenia wnętrz pokoje, wyposażone w telefon, telewizor LCD, mini bar, szyfrowo zamykany sejf, suszarkę do włosów,  płaszcze kąpielowe, czajnik, wagę oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Na życzenie gości do pokoju dostarczane są akcesoria niezbędne do wygodnego funkcjonowania podczas podróży z dzieckiem.

Ze znajomymi do SPA

Ze znajomymi do SPA

Będąc na wymarzonym wypoczynku wielu z nas myśli nie tylko o zmianie otoczenia, ale również o zadbaniu o własne ciało. Hotel AQUARIUS SPA***** to miejsce posiadające nowoczesne Centrum Kosmetyczne (40 gabinetów), oferujące bogatą gamę zabiegów. Ciekawą propozycję stanowią zabiegi dla dwojga takie jak kąpiel w płatkach róż, czy wspólny masaż. Osoby zainteresowane zredukowaniem masy ciała oraz nadaniu mu sprężystości mają możliwość skorzystania z diety doktora Bardadyna. Każdy z Gości otoczony jest indywidualną opieką, począwszy od konsultacji  z opiekunem oraz szefem kuchni, po codzienną pracę z trenerem. 

Ze znajomymi do SPA

Ze znajomymi do SPA

Jeżeli Ty i Twoi znajomi jesteście miłośnikami tańca i dobrej zabawy czeka na Was gorąca atmosfera i nowoczesna muzyka w Aquarius DISCO&PUB. Zagraj w bilard, pokonaj przyjaciela w darta, wspólnie obejrzyjcie największe wydarzenia sportowe na wielkim ekranie. Dla osób spędzających wolny czas w aktywny sposób czeka wypożyczalnia rowerów oraz trzytorowy basen sportowy o długości 25 metrów. Na rozgrzewkę w zimne dni hotel zaprasza do kompleksu saun, na które składają się łaźnia solankowo-parowa, łaźnia parowa, sauna fińska oraz sauna ruska bania. Pod koniec pobytu w Aquacenter spotkajcie się przy basenowym barze, gdzie serwowane są soki ze świeżo wyciskanych owoców. Ponadto dzięki działającemu w hotelu stanowisku Concierge codziennie na bieżąco dowiedziecie się o atrakcjach dostępnych w mieście. 

Ze znajomymi do SPA

Ze znajomymi do SPA

Macie ochotę na więcej? 

Odwiedź hotel Aquarius SPA***** w Kołobrzegu i dowiedz się więcej o konkursie na www.AquariusSPA.pl/konkurs

 

Ze znajomymi do SPA - KONKURS

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)