YSL, Depeche Mode i Kate Moss, czyli - perfumy

Przez ulice miasta mknie samochód, w jego wnętrzu modelka, leży niespokojnie, w tle słychać muzykę – znajome dźwięki.
Przez ulice miasta mknie samochód, w jego wnętrzu modelka, leży niespokojnie, w tle słychać muzykę – znajome dźwięki.

Limuzyna mknie przez Paryż, dziewczyna, która nią jedzie to Kate Moss melodia to „I Feel You” znany doskonale (choć w tym wypadku zremiksowany) przebój Depeche Mode.
Jednak nie oglądamy teledysku tylko reklamę perfum Parisienne.

 Perfumy Parisienne 
 Perfumy Parisienne 


Parisienne to najnowsze dziecko Sophie Labbé i Sophie Grojsman perfumeryjnego duetu, który jest twórcą popularnych zapachów wielu znanych marek, w tym m.in. Yves Sain Laurent. Grojsman, słynny „nos" polskiego pochodzenia, jest twórcą takich znanych zapachów, jak Trésor Lancôme, Paris YSL czy Eternity Calvina Kleina.

Parisienne to perfumy zarówno eleganckie, jak i zmysłowe. Znajdziemy w nich nuty fiołka, róży, trawy, paczuli, drzewa sandałowego i żurawiny.
Twarzą kampanii nowego zapachu YSL została supermodelka Kate Moss. Za zdjęcia odpowiedzialny był fotograf Craig McDean (ten sam, o którym pisaliśmy na We dwoje przy okazji artykułu Anna Jagodzińska u Calvina Kleina).

Mariusz Zmitrukiewicz
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
Używam tego zapachu odkąd go ujrzałam w perfumerii Sephora z napisem "nowość" . Urzekający i niebiański bardzo trwały perfum.
/9 lat temu
Uwodzicielską reklamę z Kate Moss widziałam już dość dawno, jednak dopiero wczoraj miałam okazję poczuć ten zapach "na własnej skórze" i muszę przyznać, że jest zniewalający!Ten piękny flakon w kształcie diamentu od dziś będzie ozdabiał moją toaletkę!Cudownie!