POLECAMY

"Wyrób biżuterii" - to proste!

Czujesz, że drzemie w Tobie dusza artystki, tylko nie bardzo wiesz, jak ją uwolnić? Jeśli dodatkowo jesteś fanką ręcznie robionej biżuterii i chcesz spróbować swoich sił, książka „Wyrób biżuterii” z serii „Patrz i ucz się!” wydawnictwa Septem pomoże Ci stworzyć piękne i unikalne ozdoby.
"Wyrób biżuterii" - to proste! fot. spetem.pl

 „Wyrób biżuterii” Chrisa Franchetti Michaelsa to kolorowy, poręczny podręcznik tworzenia biżuterii. Skierowany jest do osób na różnym poziomie zaawansowania – od początkujących, po tych bardziej biegłych w tej dziedzinie sztuki.

Zobacz także: Biżuteria ręcznie robiona - niezbędnik

Podręcznik zawiera wiele praktycznych porad z różnych dziedzin. Prezentuje podstawowe narzędzia, potrzebne do wytwarzania biżuterii, zapoznaje czytelnika z najpopularniejszymi materiałami, a także daje wskazówki dotyczące tworzenia i kompozycji.  Dzięki temu można nauczyć się nie tylko praktyki, ale także zasad twórczego i kreatywnego myślenia oraz tworzenia i udoskonalania swoich projektów.

Czytelnik zostaje zapoznany z różnymi technikami biżuterii, a także poznaje właściwości różnych materiałów.  Dzięki temu może zmierzyć się z różnymi wyzwaniami, wybrać styl, który najbardziej pasuje do jego gustu i umiejętności oraz zdecydować, z którym materiałem najlepiej będzie mu się pracowało.

"Wyrób biżuterii" uczy nie tylko techniki, ale także zasad projektowania biżuterii i rozwija artystyczne myślenie.

Podręcznik nie tylko informuje, ale także inspiruje. Zawarte w nim techniki i porady oraz zaprezentowane projekty są kopalnią pomysłów i punktem wyjścia do własnej pracy. Z całą pewnością obudzi artystę drzemiącego w każdym, kto sięgnie po tę książkę.

Zobacz także: Najciekawsze techniki robienia biżuterii – galeria inspiracji

Książka ułożona jest w logiczną całość, przeprowadzającą adepta jubilerskiego rękodzieła przez jego tajniki, zaczynając od podstaw, stopniowo przechodząc do trudniejszych i bardziej złożonych zagadnień. Dzięki temu nauka z tej książki jest przyjemnością, pozwala umiejętności w odpowiednim tempie. Nie zniechęca, a motywuje do działania.

Podręcznik jest doskonale przygotowany zarówno pod względem merytorycznym, jaki i wizualnym. Czytelne, estetyczne zdjęcia i zrozumiałe opisy sprawiają, że przyswajanie treści jest proste i przyjemne, a tworzenie własnych wyrobów sprawia dużo radości.  

Zobacz także: Biżuteria wire-wrapping: misterne plecionki z metalu

Dodatkowym atutem „Wyrobu biżuterii” jest zamieszczony z tyłu książki dodatek, z którego można dowiedzieć się, gdzie najlepiej zdobyć potrzebne produkty, do jakich źródeł sięgnąć po więcej informacji,  a także z kim powinny skontaktować się osoby, które chcą swoją pasję przeobrazić w zawód i zacząć sprzedawać swoje wyroby. Czyż jest w życiu większe szczęście, niż praca, która jest jednocześnie naszym hobby?

Biżuteria handmade cieszy się coraz większą popularnością. Podręcznik wydawnictwa Septem podpowiada, co zrobić, jeśli chcesz sprzedawać swoje wyroby.

„Wyrób biżuterii” to znakomita pozycja w serii „Patrz i ucz się!” wydawnictwa Septem.  Ta kolorowa, praktyczna książka zadowoli zarówno osoby, które wyrób biżuterii traktują tylko, jako kreatywne hobby, jak i te, które wiążą z tą dziedziną sztuki większe nadzieje.

Zobacz także: Jak zrobić kolczyki z sutaszu?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)