przyjaciółki fot. Materiały prasowe

Wygraj słodycze marki Odra - konkurs

Wymarzone wakacje? Teraz to prostsze niż myślisz!
przyjaciółki fot. Materiały prasowe

Wyznajesz zasadę "Najlepiej razem"? My też! Doceniamy wyjątkowy czas spędzony z najbliższymi, uwielbiamy leniwe sobotnie poranki, wspólne śniadania, spacery i wypady rowerowe. Tak samo mocno kochamy wieczorne spotkania z przyjaciółkami w towarzystwie dobrej kawy i pysznych słodkości. 

A może tak jak my kochasz podróże? Uwielbiasz zwiedzać nowe miejsca, poznawać lokalną kulturę i ludzi? My jesteśmy pasjonatami wypraw - tych małych i tych dużych - ale tylko i wyłącznie w towarzystwie najbliższych, bo przecież "Najlepiej razem"!

Jeśli ty również szanujesz czas, który możesz dać swoim najbliższym, to mamy dla ciebie prawdziwą niespodziankę. Razem z marką Odra przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania voucher na bilet LOT oraz zestaw słodyczy od marki Odra

przyjaciółki

Wygraj zestaw słodyczy marki Odra! 

Zadanie konkursowe:

Mąż, partner, przyjaciółka, siostra, a może mama? Napisz, z kim tworzysz najlepszy duet i dlaczego! Do wygrania zestaw słodyczy marki Odra!

Nagrody:

2 x Nagroda Główna : Voucher na bilet LOT, każdy na kwotę 1000 zł + słodycze od marki Odra o wartości jednego zestawu 100 zł

10 x Nagroda II Stopnia: zestaw słodyczy od marki Odra o wartości 100 zł

Odra

Materiał powstał przy współpracy z marką Odra