KONKURS! Napisz, z kim tworzysz idealny duet i wygraj voucher na bilety LOT oraz zestaw słodyczy marki Odra!

Wymarzone wakacje? Teraz to prostsze niż myślisz!
przyjaciółki fot. materiały prasowe

Wyznajesz zasadę "Najlepiej razem"? My też! Doceniamy wyjątkowy czas spędzony z najbliższymi, uwielbiamy leniwe sobotnie poranki, wspólne śniadania, spacery i wypady rowerowe. Tak samo mocno kochamy wieczorne spotkania z przyjaciółkami w towarzystwie dobrej kawy i pysznych słodkości. 

A może tak jak my kochasz podróże? Uwielbiasz zwiedzać nowe miejsca, poznawać lokalną kulturę i ludzi? My jesteśmy pasjonatami wypraw - tych małych i tych dużych - ale tylko i wyłącznie w towarzystwie najbliższych, bo przecież "Najlepiej razem"!

Jeśli ty również szanujesz czas, który możesz dać swoim najbliższym, to mamy dla ciebie prawdziwą niespodziankę. Razem z marką Odra przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania voucher na bilet LOT oraz zestaw słodyczy od marki Odra

przyjaciółki

Wygraj zestaw słodyczy marki Odra! 

Zadanie konkursowe:

Mąż, partner, przyjaciółka, siostra, a może mama? Napisz, z kim tworzysz najlepszy duet i dlaczego! Do wygrania zestaw słodyczy marki Odra!

Nagrody:

2 x Nagroda Główna : Voucher na bilet LOT, każdy na kwotę 1000 zł + słodycze od marki Odra o wartości jednego zestawu 100 zł

10 x Nagroda II Stopnia: zestaw słodyczy od marki Odra o wartości 100 zł

Odra

Materiał powstał przy współpracy z marką Odra