zabiegi wyszczuplające sylwetkę fot. Materiały prasowe

W Klinice NaNowo odkryjesz piękno swojego ciała!

Na rynku znajdziesz mnóstwo zabiegów, których celem jest redukcja cellulitu i wyrzeźbienie ciała. Są to często, kosztowne serie zabiegów, których ceny opiewają nawet na kilkanaście tysięcy złotych za jeden zabieg.
Redaktorki Polki.pl / 24.11.2020 18:11
zabiegi wyszczuplające sylwetkę fot. Materiały prasowe

W Klinice NaNowo podchodzimy do tego zgodnie z zasadą: zabieg ma działać i nie zrujnować Twojego portfela. W myśl tej  idei – na ratunek dla naszego ciała przychodzi cudowny i bardzo prosty zabieg Fala uderzeniowa.

Kosmetolog, za pomocą specjalnej głowicy bardzo precyzyjnie opracowuje (masuje) poszczególne partie Twojego ciała. Zabieg wykonany w kilku seriach przynosi spektakularne efekty:

  1. Redukuje tkankę tłuszczową – widoczny efekt wyszczuplenia nawet o kilka cm. w każdym udzie.
  2. W widoczny sposób ujędrnia skórę ud, brzucha oraz pośladków - skóra ujędrnia się a bruzdy i nierówności ulegają wyraźnemu i widocznemu wygładzeniu.
  3. Wymusza na skórze rozpoczęcie procesu odbudowy naturalnej elastyczności tkanki łącznej.

Metoda jest przebadana, bardzo bezpieczna i skuteczna.

W Klinice NaNowo jest to nasz ulubiony zabieg. Powód jest prosty - nasze klientki są zachwycone rezultatami, a to dla nas największa radość.

Zabieg fali uderzeniowej posiada jeszcze jedną potężną zaletę – ma doskonałą relację ceny do jakości i szybkość widocznych rezultatów.

Pójdźmy o krok dalej. Jeśli myślałaś o liposukcji – czyli miejscowym odsysaniu tłuszczu – mamy dla ciebie sprawdzoną, bezpieczną i naprawdę bardzo skuteczną metodę - Kriolipoliza Cooltech.

Zabieg polega na miejscowym, kontrolowanym schłodzeniu tkanki tłuszczowej do wartości +2 – +4 stopnia celsjusza na głębokości 2-3cm. Zabiegowi poddane są wyłącznie komórki tłuszczowe, otaczające tkanki nie są zagrożone. Zamrożone komórki tłuszczowe zostają wydalone z organizmu w procesie metabolicznym poprzez układ limfatyczny. Trwa to około 4-6 tygodni.

Już jeden zabieg gwarantuje ubytek tkanki tłuszczowej na poziomie 0,5-1 cm (20-40%) w przeciągu 1 miesiąca. Dodatkowo połączenie krioliolizy z falą uderzeniową - zwiększa skuteczność eliminacji o 50%.

efekt zabiegu
fot. Materiały prasowe

Trzy najważniejsze fakty o zabiegu Kriolipoizy Cooltech.

  1. Metoda, której efekty porównywane są z operacyjnym odsysaniem tkanki tłuszczowej – spektakularny efekt już po pierwszym zabiegu – nawet do 30% mniej komórek tłuszczowych.
  2. Posiada badania kliniczne potwierdzające bezpieczeństwo i skuteczność technologii.
  3. Bez efektu jo-jo – trwale niszczy komórki tłuszczowe (apoptoza adipocytów), które się nie odbudowują.

Jeśli dodatkowo połączysz kriolipoizę z falą uderzeniową – to efekt przejdzie Twoje najśmielsze wyobrażenia. Zobaczysz jak jędrne, zgrabne i wyrzeźbione będzie Twoje ciało.

Przyjdź do Kliniki NaNowo na Wilanowie. Zapytaj kosmetologa, czy kwalifikujesz się na zabieg Kriolipolizy cooltech. Jeśli odpowiedź będzie brzmiała tak, poświęcimy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, abyś mogła w spokoju podjąć decyzję, czy ten zabieg jest dla Ciebie, czy może potrzebujesz jeszcze czasu, aby dojrzeć do decyzji – tak, biorę się za siebie!