uno reverse card fot. Adobe Stock

UNO to świetna gra, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie

Jak „karta odwrócenia” potrafi namieszać w rozgrywce wiedzą wszyscy fani UNO. Okazuje się, że ma ona też moc zmienić życie, czasem o 180 stopni.
Redaktorki Polki.pl / 29.10.2019 10:58
uno reverse card fot. Adobe Stock

Metamorfoza w wyglądzie, nieoczekiwana propozycja towarzyska, odwrócenie ról w związku – wszystko to może się zadziać za sprawą jednej karty. Taką moc ma „reverse card” – jedna z kart specjalnych używanych w trakcie gry w UNO, która zmienia kierunek rozgrywki i potęguje towarzyszące jej emocje.

Karta UNO Reverse ma niesamowitą moc

Jesteście ciekawi, jak jej moc objawiła się w życiu twórców robiącego furorę kanału Abstrachuje.tv, czyli Rafała Masnego i Czarka Jóźwika albo Jasia Dąbrowskiego, popularnego youtubera, który świetnie odnajduje się w roli prowadzącego The Voice Kids? Zajrzyjcie do Internetu. Dobra zabawa gwarantowana, ale w końcu UNO jest od tego specjalistą!

Gra z historią

Ta oferowana przez firmę Mattel gra została wymyślona na początku lat 70. w USA. Mimo dość długiej historii UNO wciąż jest bardzo popularne i to wśród osób w różnym wieku (od dzieci po seniorów), mieszkających w różnych zakątkach globu.

W Polsce także ma wielu fanów. I trudno się temu dziwić, bo przy stosunkowo prostych regułach UNO zapewnia mnóstwo frajdy i można w nie grać praktycznie wszędzie.

UNO reverse card
fot. Materiały prasowe