gładkie nogi fot. Adobe Stock

7 korzyści, dlaczego warto skorzystać z trwałej depilacji?

Nie od dzisiaj wiadomo, że my kobiety lubimy mieć gładkie nogi i nie tylko. Jest to kwestia zarówno estetyki, ale również naszej wygody. Metod depilacji jest wiele, my przedstawiamy Wam tę, która jest rewelacyjna z 7 powodów!
Redaktorki Polki.pl / 16.01.2020 16:07
gładkie nogi fot. Adobe Stock

1. Szybki prysznic i gotowa do działania!

Trwała depilacja SHR jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią tracić czasu. A przy używaniu tradycyjnej maszynki do golenia gładkie nogi wymagają codziennej systematyczności. Latem w szczególności. Większość z nas robi to rano, gdyż wieczorny zabieg nie przynosi zadowalającego efektu, bo przez noc pojawia się już znienawidzony meszek. Dzięki SHR in Motion zyskujemy czas i zapominamy o porannych rytuałach.


fot. Materiały prasowe

2. Komfort psychiczny

Nie ma co ukrywać, dla nas-kobiet „gładka noga i pacha” daje ten upragniony ZEN.

3. Odrastający wąsik i szorstka broda to nie „Taka Twoja uroda”!

Ahhh my kobiety wiemy, jak bardzo przeszkadza, gdy wyrasta nam coś na buzi, tym bardziej gdy są to niechciane włoski. Jeżeli Ciebie również dopadła ta zmora to nie ma lepszego rozwiązania jak trwała depilacja SHR in Motion, dzięki której skutecznie zapomnisz o wąsiku i bródce!

4. KONIEC Z szorstkimi nogami!

Nogi jak tarka, okolice bikini z podrażnioną skórą, meszek na brodzie, wąsiku i pod pachami. TO PRZESZŁOŚĆ. A PRZYSZŁOŚĆ to gładka i miła w dotyku skóra i mniej na głowie… zmartwień oczywiście!

5. Wakacje bez stresu

Kto lubi się golić na wakacjach? Jest to nieliczny czas, kiedy możemy odpocząć i nie myśleć o obowiązkach! Gładka skóra to komfort i wygoda. Z resztą, co będziemy Ci mówiły – sprawdź sama depilconcept.pl


fot. Materiały prasowe

6. Szybko, ale nie wściekle

Jeżeli jedyną rzeczą jaka Cię powstrzymuje przed zabiegiem trwałej depilacji jest to, że boisz się bólu to gwarantujemy, że w DepilConcept nic nie poczujesz! Dodatkowo zaskoczy Cię krótki czas wykonania! Tak więc, można z zabiegu skorzystać nawet podczas przerwy na lunch, jeśli gabinet, z którego usług korzystamy znajduje się blisko miejsca pracy.

7. Raz i do końca życia?

Ilość zabiegów, które obejmuje seria minimum 7-10 depilacji SHR IN MOTION. Włosy są żywą tkanką naszego organizmu, więc tak jak inne narządy np. paznokcie czy wątroba są w stanie się regenerować, tak włos również posiada tę zdolność. Warto więc pamiętać, aby po całym cyklu zabiegów wykonywać zabiegi przypominające, które będą podtrzymywać rezultaty osiągnięte wcześniej. Jest to bardzo istotny element kuracji, ponieważ zaniedbanie go może spowodować regenerację włosów i zniszczyć efekt gładkiej skóry.

Materiał powstał z udziałem marki DepilConcept

Czytaj więcej: 
Depilacja w domu? Jak to wygląda?