Tomasz Lis zagra w filmie

Od lat na ekranach naszych telewizorów rozlicza polityków z obietnic. Jest również redaktorem znanego tygodnika opinii publicznej. Na koncie ma także rozwód z Kinga Rusin. Najciekawszą informacją jednak jest ta, że niebawem usłyszymy go w filmie. Tomas Lis zagra u boku Małgorzaty Kożuchowskiej.
/ 27.08.2010 07:53

Od lat na ekranach naszych telewizorów rozlicza polityków z obietnic. Jest redaktorem znanego tygodnika opinii publicznej. Na koncie ma także rozwód z Kinga Rusin. Najciekawszą informacją jednak jest ta, że niebawem usłyszymy go w filmie. Tomasz Lis zagra u boku Małgorzaty Kożuchowskiej.

Nikt nie spodziewał się chyba, że popularny, budzący respekt dziennikarz da się namówić na występ w filmie. Na razie użyczył co prawda tylko głosu jednej z postaci, ale prawdopodobieństwo udziału w kolejnym dubbingu jest duże. Jak sam przyznaje, jest gotowy do zmierzenia się z nową rolą.

Film animowany, do którego dziennikarz użyczył głosu, to “Biała i Strzała podbijają kosmos 3D”. Jest to opowieść o Białej - psiej artystce cyrkowej, którą niefortunnie wystrzelono z rakiety. Dolatuje ona do najgorszej dzielnicy w mieście, poznaje suczkę imieniem Strzała i razem z nią przeżywa podróż życia. Jednak prawdziwym szokiem będzie dla artystki przyjaźń z kundelkiem nie znającym dobrych manier. Tego, w jaki sposób czworonogi polecą w kosmos dowiemy się śledząc ich przygody już od 17 września.

Prócz Tomasza Lisa, głosu w filmie użyczyła również Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant.

Tomasz Lis użycza głosu w Biała i Strzała podbijają kosmos 3D

Tomasz Lis użycza głosu w Biała i Strzała podbijają kosmos 3D

fot.mwmedia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/11.09.2010 17:45
jakoś nie lubię tego bufona a tej jego gazetki już nie czytam
/27.08.2010 15:47
bezczelny facet. w głowie mu się poprzewracało.
/27.08.2010 21:22
nieee, mówi tylko to, o czym myśli, a raczej skrawek tego, bo gdyby język mu się rozplątał, to by dawno z telewizji publicznej wyleciał
POKAŻ KOMENTARZE (1)