POLECAMY

Stylowa randka za pół ceny

Idealny prezent dla miłośników słodyczy? Masaż gorącą czekoladą. Podarunek dla artysty? Bilet do Muzeum Erotyki. A dla największych fanów smutnych ballad, wieczór spędzony w Filharmonii Dowcipu. Jak widać, istnieją jeszcze inne upominki niż miś made in China czy śmieszny krawat. Tak przynajmniej twierdzą użytkownicy serwisów zakupów grupowych.

Idealny prezent dla miłośników słodyczy? Masaż gorącą czekoladą. Podarunek dla artysty? Bilet do Muzeum Erotyki. A dla największych fanów smutnych ballad, wieczór spędzony w Filharmonii Dowcipu. Jak widać, istnieją jeszcze inne upominki niż miś made in China czy śmieszny krawat. Tak przynajmniej twierdzą użytkownicy serwisów zakupów grupowych.

Granica między romantyzmem a kiczem jest bardzo cienka. Aby nie nabrać się na kolejny hit sezonu, warto przejrzeć serwisy zakupów grupowych, w których dzięki połączeniu kilku kuponów, można zorganizować randkę na najwyższym poziomie. A jest w czym wybierać – codziennie są wystawiane nowe oferty sklepów, restauracji, hoteli, ośrodków rozrywki itp. Wszystkie dostępne produkty i usługi kupimy z co najmniej 50 proc. rabatem.

Randka z dreszczykiem emocji

Osoby, które kochają sport i wyzwania z pewnością będą zachwycone zaproszeniem na quady, gokarty, paintball czy lot poduszkowcem. Każda z tych rozrywek zmieści się w kwocie 60 zł dla dwóch osób. A później, zamiast kolacji przy świecach, można zabrać drugą połówkę na dużą pizzę, piwo i grę w bilard – wszystko za niecałe 30 zł. Zestaw polecany dla osób na luzie, które unikają jak ognia szpilek i garniturów.

Miłosna turystyka

Stylowa randka za pół ceny

Jeżeli planujemy wydać na tegoroczne walentynki ok. 100 – 300 zł, można zajrzeć do kategorii Podróże, gdzie wiele ośrodków wypoczynkowych oferuje kilkudniowe noclegi wraz z wyżywieniem. W ten sposób można wybrać się z partnerem na narty do Beskidu Sądeckiego na trzy dni za 130 zł albo spędzić dwa dni w Hotelu Zamek w Pułtusku z wykwintnym posiłkiem i lampką wina dla dwojga za 199 zł. Aby spędzić romantyczną noc, nie trzeba wyjeżdżać z miasta - na przykład poznański Hotel Twardowski kusi zakochanych kolacją oraz zabiegami wellness & SPA. Koszt atrakcji łącznie z noclegiem wyniesie nas 229 zł.

- Oferty wystawiane w serwisach zakupów grupowych są mocno konkurencyjne do standardowych propozycji wypoczynku zarówno ze względu na niższą cenę, jak i dodatkowe udogodnienia, którymi często właściciele hoteli chcą zachęcić turystów do odwiedzin. Dzięki temu,  w ramach noclegu można skorzystać m.in. ze SPA, sali fitness, sauny czy basenu – mówi Marta Krauze z serwisu zakupów grupowych Citeam.pl. Przed  spakowaniem walizek warto się również upewnić czy są wolne pokoje w dogodnym dla nas terminie.

Kreatywność jest w cenie

Nie trzeba jednak dysponować wielkim budżetem, by zorganizować rewelacyjną randkę. Promocyjne ceny miejskich rozrywek zaczynają się już od kilku zł., np.: za bilet do kina 5d zapłacimy 7 zł a  godzinny pobyt na basenie, jacuzzi i w saunie wyniesie nas jedynie 6 zł. Można również przejść się na kręgle za 19 zł, a później zamówić do domu sushi w cenie 25 zł. Połączenie kilku niedrogich ofert pozwoli oderwać się zakochanym od rutyny na cały dzień.

Pikantne chwile we dwoje

O tym, że prezent nie musi mieć materialnej formy udowodnił ostatni przebój  serwisów zakupów grupowych – zajęcia tańca na rurze. Jak zapewniają organizatorzy - ćwiczenia zwiększają pewność siebie,  wzmacniają mięśnie i pozwalają się zrelaksować. W zamian za zmysłowy taniec panowie mogą odwdzięczyć się partnerce lampką wina, a na przykład zestawem 6 butelek, które są dostępne w jednym z serwisów zakupów grupowych za 106 zł. Inną formą podziękowania może być również wykwintna kolacja w restauracji - za dania kuchni staropolskiej zapłacimy 35 zł zamiast 70 zł, potrawy włoskie wraz z kawą, deserem i wybranym napojem alkoholowym wyniosą nas 37 zł a za sushi wydamy 19 zł. Na skołatane nerwy zakochanych dobrze wpłynie również zapach olejków eterycznych, odprężająca muzyka i masaż w profesjonalnym salonie. Za taki luksus w Salonie Piękna w Poznaniu zakochani zapłacą 79 zł.

- Największą zaletą zakupów grupowych jest połączenie niskiej ceny i wysokiej jakości produktu. Osoby, które zdecydują się na zakup kuponu zniżkowego, otrzymują możliwość skorzystania z ekskluzywnych produktów bądź usług w przystępnej dla nich cenie. W ten sposób zabiegi wellness czy wycieczki poza miasto stają się dostępne dla większej grupy Polaków – wyjaśnia Marta Krauze z Citeam.pl. 

A dla osób, które nie mają czasu na ściganie się quadami, ani montowanie erotycznych gadżetów pozostają tradycyjne kwiaty… Najlepiej dwa tuziny tulipanów –  tańsze o 50 proc.

Jeżeli masz własny pomysł na połączenie kuponów rabatowych w taki sposób, aby zaplanować idealną randkę, odwiedź naszą stronę w poniedziałek! Ruszamy z konkursem Randka za pół ceny, w którym codziennie, przez tydzień na najlepsze scenariusze będą czekać nagrody o wartości 300 zł do wykorzystania w serwisie zakupów grupowych Citeam.pl.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
widziałam na paru portalach zakupów grupowych całkiem ciekawe oferty, może warto się na coś skusić