POLECAMY

Reklama z mundialem w tle

Największe święto piłki nożnej wchodzi w kolejną fazę rozgrywek. Podobnie zresztą jak mundialowe kampanie reklamowe.

Największe święto piłki nożnej wchodzi w kolejną fazę rozgrywek. Podobnie zresztą jak mundialowe kampanie reklamowe.

Te MŚ są o tyle ciekawe, bo w przedbiegach odpadli najlepsi, wczoraj najświeższym i chyba największym przegranym są Włosi. Mimo to (a może właśnie dzięki temu) publiczność tegorocznego mundialu rośnie, bo wszyscy są ciekawi, kto spośród tych, którzy mieli już dawno odpaść, a dzielnie wspinają się po szczeblach tabeli, wygra najważniejszy mecz. Skoro więc i widzów przybywa, to i reklamodawcy zacierają ręce. I to bardzo pomysłowo je zacierają.

Mecz bez piwa? Bluźnierstwo. A puchar MŚ przecież coś przypomina...

coloribus.com

Może wbijesz się do bramki, czekając na busa?

adverbox.com

Ta gigantyczna, wbita w ścianę budynku piłka reklamowała mundial w roku 2006. czyja to reklama? Oczywiście Nike.

adsoftheworld.com

Uwaga! Piłkarz. Czyli o tym, jak piłka wkracza do ruchu drogowego.

adsoftheworld.com

Zapisz się w historii. To jest jedna taka chwila, a jej efekt znany jest przez wieki. Coś w stylu „wybudowałem pomnik trwalszy niż ze spiżu”.

 

 

adsoftheworld.com

Skoro oni mogą sobie ściągać i naciągać koszulki w chwilach triumfu, to czemu ograniczyć dostęp do gołej klaty kobietom? A i wrażenia estetyczne lepsze... (Axe, oczywiście).

adsoftheworld.com

Adidas idzie na całego – takiej reklamy żaden Niemiec nie przeoczy. Oliver Kahn w roli głównej, czyli bramkarza i dmuchanego balonu.

 

ibelieveinadv.com

Zrób sobie piłkę z gazety. Jeden z nowozelandzkich dzienników postanowił dać tym kibicom, które dane było ostać w domu a nie dopingować swoją reprezentację na trybunach stadionu, namacalne „wrażenie” bycia na trybunach – i wydrukował w tym celu jedną ze stron w charakterystyczne, „piłkowe łaty”. Po zmięciu papieru w kulę mamy piłkę jak prawdziwą. Niemal.

coloribus.com

A tutaj małe ostrzeżenie: gdy zabawa się kończy, warto pomyśleć, co dalej... a szczególnie wtedy, jeśli owo dopingowanie „naszych” miało miejsce podczas suto zakrapianej nasiadówki w barze. Bądź odpowiedzialny – nie wsiadaj pijany do samochodu. Mundial niczego nie usprawiedliwia, a już na pewno nieodpowiedzialnych zachowań.

ibelieveinadv.com

Magdalena Mania

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
pozytywne