POLECAMY

Celebruj swoją kobiecość z pysznymi pralinami od E.Wedel! Wielki konkurs na Dzień Kobiet

Wygraj jeden z 50 (przebogatych!) zestawów słodyczy i pozwól sobie na słodką chwilę zapomnienia...
Celebruj swoją kobiecość z pysznymi pralinami od E.Wedel! Wielki konkurs na Dzień Kobiet fot. Fotolia

Kobiety mają niesamowitą moc, prawda? Nasze życie składa się z ciągłych wyzwań, niespodziewanych zwrotów akcji i ogromnej ilości obowiązków. Jesteśmy oddanymi matkami, kochającymi żonami, niezastąpionymi pracownicami, pełnymi pasji i oddania przyjaciółkami, a te role można mnożyć. Kobiety potrafią zrewolucjonizować każdą dziedzinę życia. I to właśnie dlatego kobiecość należy celebrować każdego dnia. 

Szczególna okazja

Istnieje jednak dzień, w którym powinno się to robić w wyjątkowy sposób. Dzień przeznaczony wyłącznie dla nas – 8 marca. W Dzień Kobiet każdej z nas należy się prawdziwy relaks, okraszony słodkościami. Z tej wyjątkowej okazji razem z marką E.Wedel przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać wedlowskie pyszności idealne na słodką chwilę zapomnienia. Jeśli masz ochotę zaprosić paczkę koleżanek, siostrę, mamę, babcię - tym lepiej, bo słodyczy jest tyle, że wystarczy dla każdej i są tak różnorodne, że zaspokoją wszystkie gusta i guściki. A wiadomo - kobiety są wymagające!


Ekskluzywne praliny E.Wedel w trzech odsłonach: Classic, Dark i Fusion - dla wymagających kobiet!

KONKURS 

Zadanie konkursowe: Panna Cotta, Tiramisu czy Crème Brulèe – życie kobiety ma różne smaki. Opisz historię z twojego życia, która kojarzy ci się z jednym ze smaków. 

Nagrody: 50 wspaniałych zestawów ze słodyczami od E.Wedel.

Zobacz regulamin i wygraj!

Powodzenia! 

Tagi: Wedel, konkurs
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (23)
/rok temu
Paczka doszła wczoraj. Dziękuję!
/rok temu
ja również pięknie dziękuję <3
/rok temu
Dziękuje bardzo za pyszną niespodziankę.
POKAŻ KOMENTARZE (20)