ChouChou like me fot. materiały prasowe

Poznaj sztukę zakochania.

Jak to zrobić, by być zakochanym przez lata? - zapytałam moją 65 letnią przyjaciółkę, która za mąż wyszła w wieku 22 lat i wciąż żyje z tym samym mężczyzną, wciąż siedząc po południu na sofie, trzyma głowę na jego ramieniu.
/ 12.02.2018 15:06
ChouChou like me fot. materiały prasowe

Odpowiedziała mi z uśmiechem – trzeba mieć wspólny cel. I to nie, kupić mieszkanie czy wychować dzieci bo to jest codzienność. Ale coś, co przerodzi się w pasję, która pomoże Wam się oderwać od tej przyziemnej, często, trudnej codzienności.

Idąc za ciosem po rozmowie z nią pomyślałam, skoro pomagam kobietom realizować marzenia, to jaki projekt wesprze Was w budowaniu związku? Będąc pół francuską, czerpiąc z tej połowy radość z codziennego życia postanowiłam, że to będzie jak  ChouChou, lekkie, miłe i delikatnie. Dlaczego? Bo świat, który nas otacza często narzuca nam tempo w którym mamy istnieć, działać, funkcjonować. Stąd pomysł na dwie, prawie niewidoczne niteczki ChouChou, dla Ciebie  i dla Niego w które wpiszecie Wasz wspólny cel.

Aby jeszcze bardziej Was związać, ten cel wpisujecie na jednym pergaminie, przecinacie go na pół i każde z Was ma przy sobie non stop postanowienie. Coś tylko Waszego, to może być "Raz w tygodniu gotujemy wspólną kolację" czy "Nasza podróż do Azji". Coś  co z wielką przyjemnością będziecie realizować, coś co oderwie Was od tej zabieganej rzeczywistości.

Warto na sam początek, na pierwsze marzenie znaleźć coś łatwiejszego, co da Wam chęć do szukania kolejnych wspólnych wyzwań, które sprawią, że zostaniecie zakochani przez długie lata. Bo związek to coś, co należy budować w taki sposób by połączyć dwie osoby przyjaźnią. To właśnie przyjaźń powoduje, że dwoje staruszków idzie ulicą trzymając się za ręce. Bo miłość, ta z motylami z czasem mija i zastępuje ją to, co razem stworzyliście w międzyczasie. To dlatego, te motyle w brzuchu, tak powoli odlatują" by dać Wam czas na znalezienie tego czegoś, waszego. Nie piszę o chemii, bo ona była gdy się ze sobą połączyli, piszę o tym wspólnym celu, którego nie odnaleźli i który nie spowodował, że stali się przyjaciółmi. I tym celem nie jest dziecko, bo choć jest to najpiękniejsze połączenie dwóch osób to niestety jest związane z kolejnymi codziennymi obowiązkami.

Dlatego, jeśli chcecie mieć udany związek, szukajcie wspólnego celu, wpisujcie go w pergamin i dajcie ChouChou motywować Was bycie go wspólnie realizowali