Pierwsza para tej samej płci w "Tańcu z gwiazdami"!

Izraelska edycja "Tańca z gwiazdami", jako pierwsza na świecie, będzie posiadała w gronie par tańczących w programie, duet złożony z dwóch kobiet.
Marta Kosakowska / 22.10.2010 10:03

Izraelska edycja "Tańca z gwiazdami", jako pierwsza na świecie, będzie gościła w gronie par tańczących w programie, duet taneczny złożony z dwóch kobiet.

Jak podało BBC, gwiazdą, w pierwszej takiej parze w historii programu, będzie prezenterka telewizyjna Gili Shem Tov, która otwarcie mówi o swojej homoseksualnej orientacji seksualnej i zapewnia, że taniec z kobietą, będzie dla niej bardziej naturalny. Prezenterka dodaje, że jej zdaniem, w tańcu chodzi o współpracę i energię pomiędzy parą, bez względu na to, czy tworzą ją kobieta i mężczyzna, czy osoby tej samej płci

Jej partnerką będzie profesjonalna tancerka Dorit Milman, która już po raz szósty zatańczy w izraelskim "Tańcu z gwiazdami". Panie postanowiły na zamianę przyjmować rolę osoby prowadzącej w tańcu.

Show wystartuje w izraelskiej telewizji wraz z początkiem listopada, a jego zwycięzcę poznamy w styczniu przyszłego roku.

Jak myślicie, doczekamy się takiej pary w polskiej edycji "Tańca z gwiazdami"? Kogo z naszego rodzimego podwórka, widzielibyście w takiej parze?

Fot. news.pinkpaper.com