Huawei Petal fot. Adobe Stock

Petal Search - nowy sposób na instalowanie ulubionych aplikacji na urządzeniach Huawei

Znasz już Petal Search? To nowe, sprytne narzędzie, które pozwala na błyskawiczne wyszukiwanie i łatwe instalowanie aplikacji na smartfonach i tabletach Huawei.
Huawei Petal fot. Adobe Stock

Dzięki Huawei AppGallery możesz korzystać z szerokiej oferty aplikacji w sposób prosty i bezpieczny. Jeśli jednak upatrzonej przez ciebie aplikacji nie ma w AppGallery, w znalezieniu jej pomoże Petal Search. Nowe narzędzie podpowie ci, skąd możesz ją bezpiecznie pobrać.Korzystanie z Petal Search jest bardzo proste: pobierasz narzędzie ze sklepu AppGallery, przypinasz je w postaci widżetu do ekranu głównego i gotowe – tysiące  najlepszych i najpopularniejszych aplikacji z Polski i świata masz pod ręką! 

To jeszcze nie wszystko: dzięki Petal możesz także przeglądać newsy i aktualizować aplikacje, które już masz na swoim smartfonie.

Narzędzie powstało we współpracy z globalnymi i europejskimi twórcami wyszukiwarek (w tym Qwant i Yandex), dzięki czemu spełnia najwyższe standardy prywatności i bezpieczeństwa.

Co musisz zrobić, żeby przypiąć widżet Petal Search do ekranu głównego?

Wystarczą 3 proste kroki:

Krok 1. Po ściągnięciu Petal Search z Huawei AppGallery przechodzisz do ekranu głównego/

Krok 2.  „Ściągając” ekran dwoma palcami, przechodzisz do ustawień.

Krok 3. Wchodzisz w ikonę „Widżet”, odnajdujesz „Wyszukiwarkę Petal” i przypinasz ją do ekranu głównego.

To wszystko.

Narzędzie przygotowano z myślą o użytkownikach urządzeń Huawei najnowszej generacji, które oparte są o autorski ekosystem marki Huawei Mobile Service.

  • Huawei Mate 30 Pro
  • smartfony z serii P4 
  • modele z  nowej serii Y – Y6p i Y5p
  • tablety MatePad Pro i MatePad T8.

Więcej informacji o najnowszych, najpopularniejszych  narzędziach i aplikacjach, które są w AppGallery, znajdziesz m.in. na Facebooku, gdzie nie tylko znajdziesz najświeższe oferty, ale również możesz wymieniać się doświadczeniami i opiniami z innymi użytkownikami.

 

Artykuł powstał z udziałem marki Huawei.