Osoby urodzone w latach Drzewa - charakterystyka

Jacy są ludzie z dominującym elementem Drzewa? Jak trafić do serca kobiety-Drzewa i jak zatrzymać mężczyznę urodzonego w latach Drzewa - przeczytaj w naszej poradzie.
/ 03.07.2012 15:50
Pan Byk, gdy się już przekona, że trafił na właściwą kobietę, będzie tak długo obok niej chodził, aż wychodzi to, o co mu właśnie chodzi. / fot. Fotolia

Ludzie Drzewa

W ich naturze leży wielkość i siła. Są bardo dynamiczni, zdecydowani, mają jasny umysł, są elastyczni, altruistyczni i chcą być wolni. Jeśli ktoś próbuje ich zdominować lub ograniczyć, wtedy dość gwałtownie okazują niezadowolenie. Łatwo się irytują i gniewają. Zaskakują wtedy swoje otoczenie, gdyż takiego zachowania nikt by się po nich nie spodziewał.

Kobieta Drzewo jest bardzo energiczna, ma otwarty umysł i chce być niezależna. Często uprawia sport, podróżuje, uczy się lub działa charytatywnie. Jest ciągle zajęta, zabiegana, sprawia wrażenie chłodnej, łatwiej w niej znaleźć kumpla niż partnerkę na całe życie. Ona nie przyzna się do tęsknoty swojej duszy, tęsknoty do bycia z partnerem, który by ją ujarzmił. Jako partnera do seksu poszukuje mężczyzny dość chłodnego, podchodzącego do spraw seksu z pewnym dystansem, gdyż nie wyobraża sobie, aby ktokolwiek mógł posiąść ją na własność. Sukcesów kobiety-Drzewo poszukują raczej w sferze pracy zawodowej niż w roli matki czy żony.

Co można powiedzieć o mężczyźnie Drzewo? To przystojny elokwentny wysportowany facet, który sprawia wrażenie idealnego partnera, takiego, którego będą zazdrościły koleżanki. Przy bliższym poznaniu okazuje się, że stoi po stronie postaw radykalnych i kontrowersyjnych, że nie ma zamiaru zacieśniać więzów bliskości, ale ma ochotę na eksperymenty seksualne. Takie ciacho pozwoli się ujarzmić tylko wtedy, kiedy poczuje, że partner da mu dużo swobody w związku.

W kolejnym odcinku omówię element Ognia. Zapraszam Bożena Radzikowska

Polecamy: Osoby urodzone w latach Ognia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)