Ofiary operacji plastycznych

Zachować młodość i nieskazitelny wygląd w dzisiejszych czasach jest marzeniem wielu ludzi. Kosmetyki, ćwiczenia, kąpiele w źródłach młodości, czy po prostu w mleku, mają nam zapewnić młody wygląd, gładką cerę, lśniące włosy i zgrabną figurę. Nie wszystkim to wystarcza. Wielu kusi się na o wiele bardziej drastyczne kroki. Chirurgia plastyczna jest coraz bardziej popularna. Decydujemy się na nią mimo niepewności jak będziemy wyglądać po wszystkim, mimo bólu który sprawia i mimo wielu nieudanych zabiegów nawet na najbogatszych i wpływowych ludziach show - biznesu. "Dzieje się tak ponieważ jesteśmy niewolnikami oczu. W dobie cywilizacji obrazkowej mamy coraz mniej czasu by zaglądać ludziom w dusze" - tłumaczy psycholog społeczny Elliot Aronson.

Zachować młodość i nieskazitelny wygląd w dzisiejszych czasach jest marzeniem wielu ludzi. Kosmetyki, ćwiczenia, kąpiele w źródłach młodości i w mleku mają nam zapewnić młody wygląd, gładką cerę, lśniące włosy i zgrabną figurę. Nie wszystkim to wystarcza. Wielu kusi się na o wiele bardziej drastyczne kroki. Chirurgia plastyczna jest coraz bardziej popularna. Decydujemy się na nią mimo niepewności, jak będziemy wyglądać po wszystkim, mimo bólu który sprawia i mimo wielu nieudanych zabiegów nawet na najbogatszych i wpływowych ludziach show - biznesu. "Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy niewolnikami oczu. W dobie cywilizacji obrazkowej mamy coraz mniej czasu, by zaglądać ludziom w dusze" - tłumaczy psycholog społeczny Elliot Aronson.

Operacje plastyczne gwiazd

Chcesz sobie powiększyć biust, wydłużyć nogi, a może twój punkt G jest zbyt mały - wszystko możesz załatwić u chirurga plastycznego. Jest on niczym krawiec, który zrobi nas na miarę naszej wyobraźni. Jeden z najsłynniejszych chirurgów plastycznych Nelson Heller zażartował: "Dobry Pan Bóg zrobił, co mógł. Teraz czas na fachowca". Czy aby na pewno fachowca? W telewizji, czy na popularnych portalach plotkarskich często możemy zobaczyć jak tacy pseudo fachowcy, którzy uważają, że mogą wpływać na naturę, robią z ludzi potwory. 20% operacji plastycznych kończy się katastrofą. Wielu chirurgów nie informuje o zwiększonym ryzyku komplikacji podczas łączenia zabiegów. Matka muzyka Kanye Westa zmarła podczas wycinania fałdu skóry na brzuchu i korekcji biustu za jednym zamachem. Olivia Goldsmith oraz Anna Nicole również padły ofiarą operacji plastycznych.

Tragicznie skończyło wiele żyjących do dzisiaj gwiazd, które uważały, że cofną czas i dodadzą sobie uroku. Zobaczcie jak wyglądają niektóre z nich.

Operacje plastyczne gwiazd

 

 

 

 

LaToya Jackson - siostra Michela Jacksona upodabnia się coraz bardziej do brata i to nie za sprawą genów, a za sprawą ilości operacji plastycznych, które przeprowadziła. Niedługo zacznie się jej sypać twarz tak jak śp. bratu.

 

 

 

 

 

Operacje plastyczne gwiazd

 

 

 

Donatelle Versace - nie ukrywa, że przeszła wiele operacji plastycznych, które miały zatrzymać czas. Niestety coś chyba poszło nie tak. Wyraziste rysy twarzy i mocno napompowane usta nie wyglądają zbyt korzystnie.

 

 

 

 

 

Operacje plastyczne gwiazd

 

 

 

 

Joan Van Ark - gwiazda amerykańskich seriali telewizyjnych. Oszpeciła swoją twarz, która nabrała niezdrowych kolorów i wygląda na źle ponaciąganą.

 

 

 

 

 

 

Operacje plastyczne gwiazd

 

 

 

 

Priscilla Presley - była żona Elvisa Presleya. Krążą plotki, że dała sobie wstrzyknąć w twarz olej silnikowy. Nie wiemy czy to prawda, jednak jej twarz nie wygląda najlepiej.

 

 

 

 

 

 

Operacje plastyczne gwiazd

 

 

 

 

Jackie Stalone - matka Sylwestra Stalone. Na siłę próbuje zatrzymac czas, jednak im bardziej desperackie próby podejmuje, tym gorzej na tym wychodzi. Ta twarz jest upiorna.

 

 

 

 

Operacje plastyczne gwiazd

 

 

 

Jocelyn Widelstein - Kiedy jej mąż był bardziej zainteresowany kotami niż nią, postanowiła upodobnić się do kota. Zrobiła sobie skośne oczy, powiększyła kości policzkowe i spłaszczyła brodę. Niestety jej związek i tak zakończył się fiaskiem...

 

 

 

 

 

Operacje plastyczne gwiazd

Jodie Marsh - była modelka, a obecnie kulturystka. Jej piersi są tak duże, że chyba nic poza nimi nie jest w stanie zobaczyć. Takie cacka chyba nie mogą być prawdziwe...

 

 

 

 

 

Operacje plastyczne gwiazd

 

Igor i Grichka Bogdanoff - atrakcyjni niegdyś bliźniacy, fizycy, twórcy teorii wszechświata, uzależnili się od operacji plastycznych. Przez lata powiększali sobie podbródki i policzki za pomocą implantów. Nie wyszło im to na dobre.

 

Operacje plastyczne gwiazd

 

 

 

Dolly Parton - gwiazda country. Powiększyła sobie wszystko, co tylko się dało. Ci, którzy kojarzą ją sprzed czasów masowych operacji, zobaczą jaką krzywdę wyrządziła sobie ta niegdyś śliczna kobieta.

 

 

 

 

 

 

Operacje plastyczne gwiazd

Melanie Griffith - żona Antonio Banderasa uzależniła się od operacji plastycznych. Była pretendentka do miss Ameryki, bardzo seksowna kobieta oszpeciła się do tego stopnia, że jej mąż nie może patrzeć na jej cienką skórę ponaciąganą do granic możliwości. Gdy nie ma makijażu, wszystko wygląda jakby miało zaraz się rozlecieć. Smutny widok.

Nasza rada:

Nauczmy sie starzeć z godnością. Przyjmijmy to, co nieuniknione i dbajmy o siebie.

fot. PR Photos

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
o matko współczuje im
/6 lat temu
Żal mi tych osób :)