Nowy, odmieniony numer Przyjaciółki już w kioskach!

Już od 24 stycznia w sprzedaży dwutygodnik „Przyjaciółka” w zupełnie nowej odsłonie!
/ 3 tygodnie temu
magazyn przyjaciółka nowy numer już w kioskach fot. materiały prasowe

Pismo od przeszło 70-ciu lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem i zainteresowaniem Czytelniczek – jest najdłużej wydawanym (bez przerwy!) magazynem poradnikowym w Polsce. Ale idzie z duchem czasu i  właśnie się dla Was zmienia.

Począwszy od numeru 2/2019 Przyjaciółka ma nową szatę graficzną i czytelną nawigację kolorystyczną – dzięki temu jest jeszcze bardziej przejrzysta!

Ponadto – powiększony został dział kulinarny. Mamy teraz jeszcze więcej sprawdzonych przepisów, praktycznych porad i… zupełnie nowe rubryki! Niezmienny pozostaje znak firmowy Przyjaciółki – wzruszające historie Czytelników oraz reportaże interwencyjne.W najnowszym wydaniu – niezwykła historia rodzeństwa, które dzięki swemu zaangażowaniu oraz niewiarygodnym zbiegom okoliczności odnalazło się po 25 latach rozłąki!

W numerze także:

  • Modowe inspiracje – seksowne sukienki w rozmiarze XL!
  • Najsmaczniejsze przepisy – oryginalne pomysły na pierogi, domowe wędliny jak u mamy, dania z piersi kurczaka, ciasta z puszystym kremem
  • Na zdrowie – objawy, które pomogą rozpoznać udar mózgu i w porę zareagować + prosty test antyudarowy i zasady pierwszej pomocy.

Powiązane treści:
Świat kobiecej prasy – czego uczą kobiece czasopisma?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)