Milioner z przypadku

Milion można ukraść. Można go wygrać w programie typu "Milionerzy" bądź obstawić dobre liczby w Lotto. Można też o niego poprosić. Ot tak zwyczajnie - poprosić i dostać.
/ 29.01.2011 13:24

Milion można ukraść. Można go wygrać w programach telewizyjnych bądź obstawić dobre liczby w Lotto. Można też o niego poprosić. Ot tak zwyczajnie - poprosić i dostać.

27-letni nowojorski komik Craig Rowin zamieścił na serwisie You Tube nagranie, w którym prosto z mostu prosił najbogatszych ludzi świata o podarowanie mu miliona dolarów, bo "wspaniale byłoby go mieć". Na sporządzonej przez niego liście potencjalnych darczyńców znaleźli się m.in. Steven Spielberg, Lady Gaga, Nelson Mandela, Jackie Chan, Susan Boyle, Phil Collins, a nawet młoda Willow Smith, którą Rowin namawiał do podwędzenia pieniędzy bogatym rodzicom.

Please Give Me One Million Dollars

Please Give Me One Million Dollars

Przez ten nagrany dla żartów filmik, Rowina znienawidzi pewnie połowa świata. Do komika zgłosił się bowiem anonimowy darczyńca gotów ofiarować mu upragnione milion dolców. Wielu ludzi zapewne wyrzuca sobie, dlaczego sami nie wpadli na ten pomysł. Jak widać cuda się zdarzają. Craig Rowin jest tego najlepszym przykładem. Jedno nagranie przyniosło mu nie tylko pieniądze, ale także chwilową sławę. Czy oznacza to, że wkrótce zobaczymy go w bliżej nieokreślonej hollywoodzkiej komedii?