Międzynarodowy Dzień Zbliżenia

Często jesteśmy zabiegani, myślimy o swoich przyziemnych sprawach i zapominamy o bliskich. Proces zamykania się w swoich bieżących obowiązkach i przyjemnościach coraz bardziej powoduję, że się oddalamy. Zmieńmy to, gdyż właśnie dziś, 5 czerwca, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zbliżenia Winterfresh .
/ 05.06.2008 21:07
Często jesteśmy zabiegani, myślimy o swoich przyziemnych sprawach i zapominamy o bliskich. Proces zamykania się w swoich bieżących obowiązkach i przyjemnościach coraz bardziej powoduję, że się oddalamy. Zmieńmy to, gdyż właśnie dziś, 5 czerwca, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zbliżenia Winterfresh . Międzynarodowy Dzień Zbliżenia

Święto to dzień radości, przyjaźni i ciekawych znajomości. Ma na celu uświadomienie ludziom, jak ważne jest pokazywanie emocji, wzajemnych życzliwości. A przede wszystkim uśmiechnij się. W wybranych miastach: Katowicach, Warszawie, Sopocie, Wrocławiu i Poznaniu pojawią się specjalne „ławki zbliżenia”. Ścięte do środka, aby przybliżyć i otworzyć ludzi na siebie. Na nich można będzie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Akcja została przygotowana ze względu na fakt, iż doba internetu i wirtualnej rzeczywistości coraz bardziej dominuje nasze życie. Nawiązujemy i utrzymujemy znajomości wirtualne. Typowa romantyczna „pierwsza randka” powoli odchodzi do lamusa. A szkoda, gdyż właśnie bezpośredni kontakt ludzki pokazuje prawdziwe emocje, uczucia. Pielęgnujemy i uśmiechajmy się do ludzi, gdyż uśmiech to połowa naszego sukcesu.

Agnieszka Pyrzanowska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/07.06.2008 09:58
oooo akurat bylam w sopocie na molo jak mnie zaprosili xD i nawet mini wywiad ze mna zrobili xD