KONKURS! Wygraj kuferek słodyczy marki Pszczółka na Święta!

Chcesz przenieść się w świąteczny świat beztroskich przyjemności? Weź udział w naszym konkursie i wygraj kuferek pełen słodyczy marki Pszczółka.
miesiąc temu
KONKURS! Wygraj kuferek słodyczy marki Pszczółka na Święta! fot. materiały prasowe

Od ponad 60 lat, cukierki z Fabryki Cukierków „Pszczółka” codziennie przenoszą Państwa w świat beztroskich przyjemności. Pasja i serce, jakie każdego dnia wkładamy w produkcję cukierków sprawiają, że nasze wyroby kuszą wyśmienitym smakiem i aromatem. Produkty z Fabryki Cukierków „Pszczółka” pokochało już kilka pokoleń Polaków.       

Nasze cukierki powstają w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Poza zapleczem technologicznym, przywiązujemy ogromną wagę do zespołu, który codziennie pracuje nad smakiem naszych produktów. Firma stale wprowadza do swojej oferty kolejne nowości. Dzięki temu klienci, oprócz znanych i lubianych od lat karmelków, mogą dziś próbować także pralinek, galaretek oraz cukierków czekoladowych. 


Czekoladowe Sympatie produkowane przez Fabrykę Cukierków „Pszczółka” to połączenie delikatnego nadzienia z kawałkami orzechów. Całość została zamknięta w kuli stworzonej z najwyższej jakości czekolady. Słodycze dostępne są w dwóch wariantach: orzechowym oraz śmietankowym. Deserowe praliny są znakomitą propozycją dla osób, które cenią wyrafinowany i niepowtarzalny smak.

Czekoladowe Fantazje to nowość oferowana przez Fabrykę Cukierków „Pszczółka”. Praliny charakteryzują się delikatnym kremem, który jest skąpany w najlepszej jakości deserowej czekoladzie. Słodycze dostępne są w czterech smakach: kokosowym, czekoladowym, pistacjowym oraz adwokatowym. Jest to również znakomity pomysł na upominek, gdyż Czekoladowe Fantazje można zakupić zarówno luzem, jak i pakowane w torebkach.

Michaśki produkowane przez Fabrykę Cukierków „Pszczółka” to połączenie delikatnego czekoladowego nadzienia z chrupiącymi orzechami. Trufle w czekoladzie natomiast łączą w sobie subtelny smak deserowej czekolady, delikatnie rozpływającej się w ustach z charakterystycznym truflowym nadzieniem, którego smak przełamany został lekką alkoholową nutą. Cukierki nie zawierają glutenu, dlatego są idealnym produktem dla osób, które wyeliminowały ten składnik z codziennej diety.

 

Weź udział w konkursie! 

Jest tyle powodów, żeby  choć na moment przenieść się 
w świąteczny świat beztroskich przyjemności.

Zadanie konkursowe:
Napisz w jaki sposób cukierki Pszczółki mogą zapewnić świąteczny nastrój? 


Nagroda:

1 z 10 kuferków ze słodyczami marki Pszczółka

Powodzenia!

Materiał powstał przy współpracy z marką Pszczółka