Jak z feng shui zapewnić sobie udane życie towarzyskie

Jak z feng shui zapewnić sobie udane życie towarzyskie

Zgodnie z zasadą feng shui, aby zapewnić sobie udane życie towarzyskie, należy wykorzystać moc jasnego światła. Podniesie ono poziom energii yang w południowo – zachodnim zakątku domu.
/ 01.04.2009 14:00
Jak z feng shui zapewnić sobie udane życie towarzyskie

Można to szczęście osiągnąć wieloma sposobami, ale w praktyce wykorzystywane jest oświetlenie południowo-zachodniej części ogrodu, poprzez zastosowanie latarni ogrodowej.

Innym sposobem przyciągania takiego szczęścia do naszego domu jest umieszczenie na wystających pustych słupkach (około metra nad ziemią) trzech okrągłych świateł, które zapewniają dużo lepsze oświetlenie niż świecące lampy od dołu. Pusta przestrzeń w słupku zachęca energię ziemi do wznoszenia się. Jeżeli nie mamy ogrodu, a mamy w południowo – zachodniej części balkon lub taras, to możemy zainstalować tam światło (latarnię).

Kiedy jesteśmy właścicielami niewielkiego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego i sypialni, to musimy pamiętać, aby zawsze pobudzać energię pokoju dziennego. Należy wyznaczyć za pomocą kompasu południowo – zachodni róg pokoju i ustawić tam lampę, najlepiej czerwoną lub pomarańczową – te kolory wzmacniają energię yang. Ważne, aby lampa nie była zbyt duża i nie zdominowała wnętrza pomieszczenia. Ustawmy ją nad ziemią (podłogą) około metra. Dobrym rozwiązaniem jest też wisząca z sufitu lub umocowana na ścianie lampa. Często stosuje się również w tej części pokoju (oprócz sypialni) kryształowe żyrandole.

Jeżeli zapragniemy zapewnić sobie udane życie towarzyskie, pamiętajmy o oświetleniu południowo – zachodniej części swojego domu.