przyjaciółki fot. Fotolia

Jak Polki spędzają czas z przyjaciółmi?

Wieczór z przyjaciółką? Na to czekamy! A jak go urozmaicić?
12.06.2017 11:34
przyjaciółki fot. Fotolia
Sposób na spędzenie czasu z przyjaciółką? Ile przyjaciółek, tyle sposobów. Każda z nas jest przecież inna. Prawda jest jednak taka, że są pewne rzeczy, które kochamy, niezależnie od temperamentu, czy wieku. Jak zatem Polki spędzają czas z przyjaciółmi?

1. Aktywnie

Rower, siłownia, basen? Taaak! Kochamy sport, szczególnie jeśli mamy odpowiedniego kompana do towarzystwa. Wiadomo, w grupie zawsze raźniej – gdy jedna straci motywację do ćwiczeń, to ta druga pomoże (i odwrotnie).

2. Filmowo

Kino lub film w domowym zaciszu? O tak! Uwielbiamy wspólne wieczory przy komedii romantycznej, która jak nic innego pomaga się uzewnętrznić. Pamiętaj, żeby wcześniej zarezerwować bilet. Nie ty jedna możesz wpaść na pomysł wyjścia do kina w Dzień Przyjaciela. 

3. Na słodko

Nie ma się co czarować – jesteśmy mistrzyniami w plotkowaniu. Zawsze znajdzie się przecież ktoś lub coś, co można obgadać. Prawda jest taka, że gdzie spotkają się dwie kobiety, tam musi pojawić się jakiś kontrowersyjny temat, który należy przedyskutować. A jak plotki, to i coś słodkiego. Wieczór w gronie przyjaciółek nie może się udać bez Wedlowskich Deserów. Chwile z przyjaciółką na pewno umilą mleczne praliny z nadzieniem o smaku Tiramisu, Panna Cotta i Crème Brûlée. Miłośniczki orzechów i pomarańczy powinny postawić na Wedlowski Deser Fusion. Mleczne czekoladki wypełnione nadzieniem o smaku Cocoa & Orange, Dulce de Leche, Caramel & Nuts sprawdzą się idealnie! Fanki wyrafinowanych smaków powinny sięgnąć po czekoladki z nadzieniem o smaku Lemon Tart, Pavlova Dessert, Chocolate Mousse & Orange.
 
.
 
fot. Kolaż Polki.pl/materiały prasowe Wedel