POLECAMY

Gala Moda&Styl w Hotelu Sheraton

28 czerwca w warszawskim hotelu Sheraton odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja Gali Moda&Styl.
28 czerwca w warszawskim hotelu Sheraton odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycjaGala Moda&Styl w Hotelu Sheraton Gali Moda&Styl.

W ciągu kilku lat Gala Moda&Styl stała się ważnym wydarzeniem w świecie mody, zyskując duże uznanie w branży. Przyciąga nie tylko firmy odzieżowe, ale także przedstawicieli biznesu, kultury, rozrywki, zyskując oddźwięk na forum międzynarodowym – gośćmi  honorowymi są dyplomaci, ambasadorowie i attache wielu krajów. Na Galę zostały zaproszone znane osobistości filmu, telewizji, rozrywki i krajowych wybiegów. Imprezę poprowadzą Grażyna Wolszczak i Witold Casetti.

Podczas najbliższej Gali Moda&Styl firmy odzieżowe zaprezentują publiczności i jurorom pokazy najnowszych kolekcji. Oprócz tych, które zostaną poddane ocenie jury i będą się ubiegać o statuetki „enda”, goście obejrzą także specjalnie przygotowaną męską kolekcję projektanta Konrada Parola. We wszystkich pokazach wystąpią modele i modelki z Agencji Orange Models.
Gala Moda&Styl w Hotelu Sheraton
W programie wieczoru znalazły się także inne atrakcje, m.in. recital Paulli, wokalistki, z którą wywiad ukaże się w letnim numerze magazynu Moda&Styl. Będzie można także podziwiać najnowsze modele motocykli firmy DUCATI, a energetyczny show wykonają tancerki Szkoły Tańca Duende. Po tych wrażeniach na gości czekać będzie wykwintny bankiet.
Gala Moda&Styl w Hotelu Sheraton
Podczas imprezy odbędzie się premiera kolejnego, letniego wydania kwartalnika MODA&STYL.
Gala Moda&Styl w Hotelu Sheraton

Gala Moda&Styl w Hotelu Sheraton

Źródło: www.bestsellergroup.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)