Ekspres Tchibo Easy

Lubisz otaczać się pięknymi drobiazgami, ale oprócz estetyki zwracasz uwagę na użyteczność sprzętów, które kupujesz? Niektórzy twierdzą, że jesteś gadżeciarą, ale ty wolisz stwierdzenie "kolekcjonerka rzeczy ładnych i przydatnych"? Mamy coś dla ciebie!

Żyjesz intensywnie i z każdego dnia chcesz wycisnąć jak najwięcej? Uwielbiasz piękne wnętrza, a w twoim własnym domu nie ma miejsca na przypadkowe sprzęty, zbędne bibeloty, czy zbierające kurz dodatki? Od urządzeń kuchennych wymagasz przede wszystkim użyteczności? Chcesz by to one dopasowały się do twojego tempa i stylu życia, a nie ty do nich? To dlatego wybierasz przedmioty sprawdzone i zawsze gotowe, by dotrzymać ci kroku. Ale nie tylko sprawność jest ważna. Jesteś młoda, energiczna i stylowa, więc chcesz by twój dom był twoim odzwierciedlenie. Sprzęty, na które się decydujesz, są więc designerskie i odpowiednio dopasowane - szczególnie gdy twoja kuchnia jest otwarta na salon. 

Właśnie dla takich kobiet jak ty (i my zresztą też) mamy coś specjalnego! To sprzęt, który łączy w sobie funkcjonalność i design. Chodzi o... ekspres do kawy Tchibo Cafissimo Easy! Sprawdź jego najważniejsze zalety! 

Tchibo Cafissimo Easy - nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnej kobiety!

Znasz to: poranek w biegu, szybki prysznic, jeszcze szybszy makijaż, potem śniadanie i pobudzająca kawa? To codzienny scenariusz, pod którym podpisze się niejedna z nas. Pewnie ty też zaraz po przebudzeniu marzysz o pysznej, aromatycznej kawie jak z kawiarni. Teraz możesz zafundować sobie taką przyjemność zaraz po otwarciu oczu. Bez wychodzenia z domu. Wszystko dzięki Tchibo Cafissimo Easy. Czym wyróżnia się ten sprzęt?

Wygoda, intuicyjność i smak w jednym! Trzy przyciski do espresso, caffè crema i kawy klasycznej - to wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się doskonałym smakim aromatycznej i niezwykle esencjonalnej kawy. Wystarcz jedno kliknięcie.

Szybkość pracy, funkcja automatycznego wyłączenia, a także wskaźnik odkamieniania sprawią, że korzystanie z urządzenia będzie intuicyjne i bardzo przyjemne. 

Raz wolisz kawę bardziej delikatną, a raz wyrazistą i mocną? Teraz wszystko zależy od ciebie, bo ekspres Tchibo, dzięki temu że jest urządzeniem na kapsułki, pozwoli na jeszcze większy wybór smaku!

Zastanawiasz się czy będzie pasował do twojego wnętrza i czy nie zajmie zbyt dużo przestrzeni? Nie martw się! Easy posiada odświeżony design, nawiązujący do aktualnych trendów dekorowania wnętrz. Zaprojektowano go tak, aby zużywał mniej miejsca i pasował do każdej kuchni. Cafissimo Easy występuje w 4 wersjach kolorystycznych: white, black, grey i petrol, więc na pewno znajdziesz swój idealny model!

Tylko czy picie kawy jest zdrowe? 

To pytanie zadaje sobie niejeden miłośnik kawy, który nie wyobraża sobie bez niej dnia. Czy zatem filiżanka espresso pozytywnie wpływa na nasz organizm? Jak się okazuje, tak! Oto najważniejsze korzyści z picia kawy:

  • pobudza
  • poprawia koncentrację
  • przyspiesza metabolizm, co ułatwia odchudzanie
  • zwiększa produkcji serotoniny, która wpływa na poczucie szczęścia
  • zmniejsza ryzyko nowotworów, dzięki antyoksydantom

A ty, który model Cafissimo Easy wybierasz? 

Artykuł powstał z udziałem marki Tchibo 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/24.07.2019 14:39
Najlepsza kawa musi być świeżo mielona, z dodatkiem spienionego mleka, najlepiej z kawiarki... Codziennie rano robię sobie właśnie taką kawę, kupuję tylko dobre i sprawdzone ziarna. Od tego zależy jak nasza kawa będzie smakować... dobry s spieniacz to nie jest zbyt duża inwestycja, swój kupiłam na wassermanie za kilka złotych i służy mi do dziś. Warto też mieć młynek do kawy, gdy kawa jest świeżo mielona to smakuje najlepiej