dziewczyny 3.0 fot. Mariusz Konfiszer

Dziewczyny 3.0 - rady o przyjaciółek z najnowszego serialu o przyjaciółkach online

Julia, Zosia i Małgosia dzielą się swoimi patentami - zobacz tylko - one często się uśmiechają. A ty?
10.05.2017 12:04
dziewczyny 3.0 fot. Mariusz Konfiszer

Co w życiu jest ważne? Jak radzić sobie z tą całą miłością? Czy da się pokonać problemy z motywacją? Na wszystkie pytania znają odpowiedź dziewczyny niezwykłe, bo 3.0 – przyjaciółki z najlepszego kobiecego serialu w sieci - Dziewczyny 3.0!

Wszystkie odcinki i ciekawostki na temat serialu Dziewczyny 3.0 znajdziesz tylko u nas

Miłość niejedno ma imię 

Ostatnia randka była, jakby to delikatnie określić, nieudana? Nie poddawaj się! Doskonale wiesz, że tego kwiatu jest pół światu. W poszukiwaniu swojej drugiej połówki powinnaś być wytrwała. Nie patrz na jego konto na Facebooku, portalu randkowym i w banku. Patrz na to, jakim jest mężczyzną i czy wytrzymasz z nim więcej niż miesiąc. A może całe życie?

Każdy wiek jest dobry na...

...dobrą zabawę oraz seks! Nie daj się ograniczać swoją metryczką. Ograniczyć może cię wyłącznie twoje nastawienie. Otoczenie cię nie rozumie? Nieważne. Zawsze kieruj się w życiu swoim szczęściem

Tylko dla siebie 

Obowiązki, obowiązki i jeszcze więcej obowiązków. W tej całej życiowej gonitwie pomyśl o sobie. Wyznacz jeden dzień w tygodniu, który poświęcisz na swoje małe, a może i wielkie, przyjemności. Masaż, basen, zakupy, wizyta u kosmetyczki, ukochanych serial? Po prostu oddaj się przyjemności! 

Podziel się

Swoją radością i wszystkimi problemami z przyjaciółkami. Tłumienie emocji na dłuższą metę jest bardzo szkodliwe! Czas z dziewczynami to dawka pozytywnych emocji, energii i umysłowego relaksu. Tylko z nimi możesz godzinami rozmawiać o rzeczach ważny i tych kompletnie nieistotnych. Niech rządzi girl power!

Zmotywuj się

Nie chce ci się? Nie masz siły? Nie masz czasu? To tak, jak Dziewczyny 3.0. Julia, Zosia i Małgosia za swój wzór stawiają trenerki fitness i wierzą w wizualizację swoich ciał po przemianie. Nie musisz chodzić codziennie na siłownie. Kup na początek matę do ćwiczeń, butelkę wody i odpal na YouTubie jeden z treningów rzeźbiących każdy centymetr kobiecego ciała. Dasz radę!

Dziewczyny 3.0 znają się na rzeczy. Zapamiętaj te zasady i kieruj się nimi w codziennym życiu.