medycyna estetyczna fot. Adobe Stock

Dobre samopoczucie kobiety, jak medycyna estetyczna wpływa na nas?

Z pewnością dbanie o ciało, jego świetny wygląd i kondycję przestało być dla Polaków tematem tabu. Wygląd ma wpływ na pracę, zarobki i życie społeczne, dlatego niemal każdy stara się polepszać swój wizerunek, aby zyskać przychylność otoczenia. W obecnych czasach dłużej żyjemy, mamy więcej energii, czujemy się młodo i chcemy tak samo wyglądać.
medycyna estetyczna fot. Adobe Stock

Współczesna medycyna estetyczna poprawia nie tylko wygląd, ale też samopoczucie moich pacjentów. Medycyna estetyczna kojarzy się z próżnością i przesadnym dbaniem o wygląd. Nic bardziej mylnego. Pomagam kobietom, którym problemy często przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Pacjentki zgłaszają się do mnie nie tylko w celu usunięcia zmarszczek, ale również z problemami tj. asymetria twarzy, ust, bruksizm, naczyniaki, blizny, trądzik różowaty, popękane naczynka, nadpotliwość. Te problemy często są powodem dużych kompleksów, co w efekcie powoduje problemy z relacjami z innymi ludźmi.

Kolejnym trudnym dla kobiet obszarem jest powrót do formy po porodzie. Oferujemy program pomagający kobietom szybko powrócić do formy po zmieniającej ciało ciąży. Najczęściej poruszanymi problemami kobiet po porodzie są: powrót do wagi sprzed okresu ciąży, wypadanie włosów, wiotkość pochwy, nietrzymanie moczu, cellulit, rozstępy na skórze, czy nadmiar tkanki tłuszczowej. Dzięki opiece poporodowej przywracamy sylwetce wygląd jak z przed ciąży. Wiem, jak ważne jest dla każdej mamy, by po porodzie wrócić do formy. Sama jestem mamą i po dwójce dzieci mogę cieszyć się sylwetką sprzed porodu. To wszystko jest możliwe dzięki zabiegom medycyny estetycznej.

medycyna estetyczna

Moim celem jest przygotowanie indywidualnego planu leczenia, dbanie o twarz i ciało, przy wykorzystaniu najlepszych, certyfikowanych produktów takich jak Neauvia oraz technologii sprawdzonych i znanych na świecie z renomowanej firmy ITP. S.A. Moim zadaniem jest odkryć źródło problemu i wyleczyć pacjenta, a dzięki temu wspomóc jego pewność siebie i poprawić samopoczucie, aby mogli w pełni cieszyć się życiem.

Dr n. med. Beata Dethloff

medycyna eststyczna