Czy wiesz jak malować legalne graffiti? fot. Czy.wieszjak.pl

Czy wiesz jak malować legalne graffiti?

Graffiti w cale nie musi być nielegalne. Wystarczy do prawa odpowiednio podejść, aby znaleźć lukę, która umożliwi nam legalne wyrażanie siebie w sztuce ulicznej.
/ 15.08.2010 21:01
Czy wiesz jak malować legalne graffiti? fot. Czy.wieszjak.pl

Graffiti to nie tylko latanie ze sprejem w ręce po mieście. Graffiti to sztuka wyrażania własnych emocji w postaci graficznej. Dobra dosyć tego gadania. Teraz przedstawię tobie sposób na legalne graffiti.

Potrzebować będziesz wszelakiego rodzaju środki czyszczące. Począwszy od ścierki a skończywszy na szczoteczce do zębów. Jeżeli uzbierałeś/aś odpowiedni sprzęt to dzieła. Znajdź brudną ścianę i zacznij ją czyścić używając różnego rodzaju szablonów.

Efekt końcowy jest fenomenalny! Aha i pamiętaj za sprzątanie nikt nie ma prawa ciebie oskarżyć no chyba że jakaś osoba oskarży ciebie o wtargnięcie na teren prywatny. Ale to rzadkość... Jednakże niniejszy poradnik ma tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Żadnych informacji w nim zawartych nie należy stosować w praktyce. Autor tego poradnika czyli ja nie ponoszę odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie informacji w nim zawartych.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/19.08.2011 11:03
no tak, bardzo fajnie ale to nie jest trwałe.