Breaker na Ibiza Most Wanted!

8 marca Klub Cień przeżyje prawdziwe oblężenie – Breaker na Ibiza Most Wanted! Czyli ekstremalna dawka klubowej zabawy… zapraszamy!
/ 04.03.2008 09:05
Breaker na Ibiza Most Wanted!Breaker to idealne połączenie ciepłego, kokosowego smaku Malibu z mroźną wódką Wyborowa. Wraz z sokiem ananasowym, tworzą mix, który smakuje równie wyśmienicie jak wygląda. Podczas zimowych imprez Breaker, wsunie się do klubów w całej Polsce, na desce snowboardowej. Breaker to przede wszystkim, nowy rytuał, serwowany w czterech shot’ach, który zarówno zmrozi, jak również rozgrzeje najbardziej wymagające gusta. Pierwsze odsłony imprez z cyklu Breaker miały miejsce latem tego roku. Na Półwyspie Helskim 3 sierpnia w VooDoo Beach Bar oraz 11 sierpnia w Beach Bar Piekarnia, Breaker podkręcał i tak gorącą atmosferę. Fantastyczna muzyka, tatuaże, masaże, mnóstwo kwiatów, do tego zabawa na plaży to tylko część atrakcji jakich doświadczyli goście na letnich odsłonach imprez. Sam sposób serwowania Breaker na Ibiza Most Wanted!Breaker’a wzbudził olbrzymie zainteresowanie. 4 shot’y na desce surfingowej - nie było osoby, która oparłaby się tej pokusie. 24 listopada w Klubie Opera w Warszawie w spektakularny sposób powróciły zimowe odsłony Breaker’a. Następnie ruszył do Krakowa, gdzie 8 grudnia rozkręcał imprezę w krakowskim Franticu, 15 grudnia był już we wrocławskim klubie PRL. 19 stycznia w Zakopanem w klubie Ampstrong podbił mroźne Podhale, a 2 lutego bawił już w Poznaniu. Tłumy klubowiczów, fantastyczna muzyka, niesamowita scenografia, zabawa do rana i oczywiście morze Breakera – tak w skrócie wyglądały odsłony imprez z cyklu Breaker.

8 marca o godz. 22.00 w klubie Cień, Breaker powróci do Krakowa. Tym razem na kolejnej edycji z cyklu Ibiza Most Wanted. Wszystkich którzy 8 grudnia zawitali do krakowskiego Frantica, wiedzą, że Breaker to nie tylko doskonały alkoholowy mix, to również impreza klubowa w najwyższej jakości!
Breaker na każdej z imprez zachwyca scenografią, która tak jak sam Breaker, utrzymana jest w klimacie słodkiego gorąca, i mroźnego chłodu. Snowboard połączony z surfingiem, storczyki wplecione w świerk, po prostu BE HOT & BE COOL – taki właśnie jest Breaker! Breaker na Ibiza Most Wanted!

8 marca rozpieszczamy, nie tylko podniebienia i zmysły, ale również ciało. W specjalnie przygotowanym kąciku, na klubowiczów czeka masaż relaksacyjny w wykonaniu profesjonalistów. W kąciku fotograficznym natomiast, niezwykła sceneria, łączy morze z górami, palmy ze świerkami, snowboard z surfingiem, zapraszając tym samym do pamiątkowego zdjęcia. Niesamowite klubowe dźwięki to zasługa Luca Noize, który specjalnie na imprezę przyleci z klubu Pacha na Ibizie. Na imprezie zagra również Greg Kobe, znany jako Robot Leeds Oil oraz Barillo i Guarana Resort.
8 marca klub Cień przeżyje prawdzie oblężenie, każdy fan oryginalnego alkoholowego połączenia, oraz niepowtarzalnych klubowych dźwięków będzie tam na pewno.

Wyborowa S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu Pernod Ricard. Jest producentem m.in. wódki Wyborowa oraz luksusowej wódki klasy super premium – Wyborowa Exquisite. Ponadto, Wyborowa SA jest dystrybutorem takich alkoholi jak: whisky klasy premium – Chivas Regal, Ballantine’s, Jameson, Passport Scotch, koniak Martell, Gin Seagram’s,, rumy Malibu i Havana Club, Becherovka oraz australijskie wina Jacob’s Creek.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)