Okładka książki "ABC feng shui", Wydawnictwo Studio Astropsychologii fot. Studio Astropsychologii

ABC feng shui – recenzja książki

Feng shui to starochińska sztuka aranżacji przestrzeni i życia. Dziś, staje się coraz bardziej popularna. Idee feng shui możemy dostrzec w większości dziedzin naszego życia – architekturze, modzie, meblarstwie. Leszek Matela, autor książki „ABC feng shui”, stworzył poradnik, który pozwala poznać, zinterpretować i zastosować w swoim życiu zasady tej sztuki.
/ 09.05.2013 12:58
Okładka książki "ABC feng shui", Wydawnictwo Studio Astropsychologii fot. Studio Astropsychologii

„ABC feng shui” to poradnik dla osób, które chcą wprowadzić do swoich mieszkań i swojego życia zasady feng shui. Leszek Matela w prosty i dokładny sposób wyjaśnia, co zrobić, aby być zdrowym i szczęśliwym, a harmonia nadała nową jakość życiu. Dzięki tej książce nauczysz się doceniać świat niewidzialnych wibracji, które mają tak ogromny wpływ na codzienne funkcjonowanie. Autor wyjaśnia, w jaki sposób zinterpretować zasady starodawnej sztuki chińskiej i wprowadzić je w realia polskich mieszkań XXI wieku. Z książki możesz dowiedzieć się, jak posługiwać się różdżką czy wahadłem, które pomogą w aranżacji otaczającej cię przestrzeni. 

Zobacz też: Feng shui i intuicja

Leszek Matela podzielił swoją książkę na trzy części, dzięki czemu jest ona czytelna i zawsze możemy wrócić do fragmentu, który nas interesuje. Pierwsza część przedstawia zasady feng shui obowiązujące w aranżacji domu, ogrodu, mieszkania i poszczególnych pomieszczeń. Druga część przeznaczona jest dla osób, które chcą wykorzystać feng shui w biznesie, aby zapewnić sobie harmonijną pracę i odnoszenie sukcesów. Trzecia część poświęcona jest indywidualnym potrzebom człowieka, zależnym od daty urodzenia. Wyjaśnia, w jaki sposób możesz kontrolować  poprawność zastosowanych rozwiązań za pomocą radiestezji i testu kinezjologicznego.  Książka skierowana jest do osób, które chcą, aby ich życie stało się lepsze w prosty i tani sposób, mieszkania nabrały nowego wyrazu, a energia wokół została oczyszczona i harmonijna.

Zobacz też: Sypialnia według feng shui: Jak stworzyć w niej namiętną atmosferę?