POLECAMY

Zobacz oficjalny zwiastun filmu "Nowe oblicze Greya"! Co czeka bohaterów trylogii?

Będą momenty.

Wielkimi krokami zbliża się upragniony przez fanów sagi o Christianie i Anastasii moment premiery najnowszej i ostatniej części trylogii - "Nowe oblicze Greya".

Zobacz obiecujące zdjęcia z planu "Nowe oblicze Greya"

"Nowe oblicze Greya" to zakończenie trylogii losów Anastasii i Christiana. Zdjęcia do filmu były realizowane w Kanadzie oraz we Francji. Dakota Johnson w wywiadach nie omieszkała raz czy dwa wspomnieć, że wszyscy chcieli już skończyć ten film, bo po ponad 6 miesiącach pracy na planie byli bardzo zmęczeni.

Tomasz Raczek na swoim blogu napisał, że "Trylogia Greya to damski punkt widzenia na seks oparty na dominacji i podporządkowaniu". Wielu recenzentów nie pozostawia na twórczości E.L. James suchej nitki, podobnie jak na ekranizacjach, mówiąc o "drętwocie na ekranie". Jednak z roku na rok kina przeżywają prawdziwe oblężenie. Z pewnością ostatnia część sagi pobije rekord, bo już wiadomo, co wydarzy się w filmie.

Najgorętsi kochankowie kina, którzy byli przed Greyem

"Nowe oblicze Greya" - co spotka bohaterów?

 Czytelnicy mają szansę porównać książkowe losy Anastasii i Christiana z filmową adaptacją. Ci, co są fanami obrazu, czekają na rozwój wypadków, które będą trzymać ich w napięciu. Szczęście pary jeszcze nigdy nie było tak zagrożone. Anastasię czeka kolejne spotkanie z Leilą, a także konfrontacja z Jackiem Hydem. Kolejny poważny wypadek spotka także bliską jej osobę.

Nagle na moich biodrach pojawiają się dwie dłonie. Uśmiecham się. Christian się przyłączył. Poruszam biodrami, a jego dłonie wędrują do moich pośladków, ściskają je, a potem wracają do bioder.
Otwieram oczy. Mia wpatruje się we mnie z przerażeniem. Cholera... Aż tak jestem kiepska? Kładę ręce na dłoniach Christiana. Są owłosione! To nie on. Obracam się na pięcie, a nade mną góruje jasnowłosy olbrzym z nienaturalnie dużą liczbą zębów i lubieżnym uśmiechem.

Anastasia dowie się także o ciąży, lecz to, czy urodzi dziecko stoi pod znakiem zapytania... Internet od kilku miesięcy szaleje i tworzy memy z postaciami filmu w roli rodziców. Czekacie równie niecierpliwie na trzecią część trylogii?

Weź udział w psychozabawie i przekonaj się... Czy spodobałabyś się Christianowi Greyowi? [psychotest]

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)