POLECAMY

Wiosenna ramówka TVN

Już od 13 lutego na antenę TVN wchodzi nowa, wiosenna ramówka. Wśród propozycji stacji znajdą się zarówno zupełnie nowe programy jak i dobrze znane produkcje.

Już od 13 lutego na antenę TVN wchodzi nowa, wiosenna ramówka. Wśród propozycji stacji znajdą się zarówno zupełnie nowe programy jak i dobrze znane produkcje.

Na wiosnę 2011 roku, dyrektor programowy stacji TVN, Edward Miszczak, ma następujące propozycje dla widzów:

X-Factor
"X-Factor" to kolejne muzyczne, długo oczekiwane w Polsce i bijące rekordy popularności zagranicą, talent-show. W programie mogą brać udział artyści oraz zespoły marzące o muzycznej karierze. Nagrodą jest kontrakt płytowy z wytwórnią Sony Music. Program podobnie jak poprzednie programy tego typu („Mam talent” i „Idol”) dzieli się na część castingową oraz odcinki na żywo. W jury programu zasiądą: Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska i Czesław Mozil. Na antenie od 6 marca.

Wipeout – Wymiatacze
Debiut na antenie TVN będzie miał również ekstremalny program "Wipeout – Wymiatacze", dzięki któremu poznamy inne twarze osób znanych i lubianych oraz sprawdzimy, jak wytrzymałe są ludzkie ciało i psychika. Na antenie od 13 lutego.

Cofnij czas
Polska wersja programu „Turn back your body clock”, w której uczestnicy będą mieli okazję cofnąć czas i powalczyć o odzyskanie formy sprzed lat. Jak zdrowo żyć, dobrze wyglądać i cieszyć się świetnym samopoczuciem doradzać będą specjaliści w tej dziedzinie – dietetyk dr Anna Senderska i trener mgr Dariusz Rycaj.

Przepis na życie
Najnowsze serialowe dziecko stacji TVN powstaje w oparciu o scenariusz napisany przez popularną aktorkę teatralną, filmową i telewizyjną Agnieszkę Pilaszewską (dobrze znaną amatorom seriali z roli Aliny Krawczyk z "Miodowych lat"). W obsadzie zobaczymy dobrze znane twarze, a wśród nich: Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Maja Ostaszewska i Edyta Olszówka. Na antenie od 6 marca.

You can dance – Po prostu tańcz
Kolejna odsłona popularnego show o tańcu, tym razem w nieco zmienionej wersji. Jak zwykle uczestnicy walczyć będą o warsztaty w prestiżowej szkole tańca, jednak pojawi się nowa prowadząca Patrycja Kazadi w miejsce Kingi Rusin, która tym razem zadebiutuje w roli jurorki. Na antenie od 2 marca.

Inne serie TVN
Oprócz wielu nowości i zmian, zasiadając wiosną przed telewizorami, będziemy mogli również śledzić dalsze losy znanych nam już, z anteny TVN, bohaterów. Zobaczymy dalsze losy postaci takich szlagierów TVN, jak „Usta, usta”, „Prosto w serce” czy „Na Wspólnej”. Nie zabraknie też popularnych serii: „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, „Sąd rodzinny”, „Detektywi”, i „W-11” oraz programów interwencyjnych „Uwaga” oraz „Superwizjer”. Pojawią się również „Kuchenne rewolucje” i „Rozmowy w toku”.

Fot. TVN

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/8 lat temu
fajna sprawa z tym występowaniem w reklamie tvn hihi. a co do programów to kuchenne rewolucje i xfactor oglądama na pewno!
/8 lat temu
zbyt duzo reklam w czasie nadawania programu-a programy? nudy ,nudy i bzdety!a te seriale ,kto to oglada?
/8 lat temu
Nowa ramówka zapowiada się świetnie. ja najbardziej szekam na x-factor i nowe odcinki kuchennych rewolucji - pierwszy już za nami :) swoją drogą podoba mi się sposób promowania nowej ramówki - mam na myśli stronę http://tacyjakty.tvn.pl/ - super pomysł :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)