Trinny i Susannah ubierają Australię fot. TVN

Trinny i Susannah ubierają Australię

Trinny i Susannah ubrały już Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Belgię i Polskę. W poszukiwaniu kolejnych uczestników programu wybrały się w niesamowitą podróż po największych miastach Australii.
/ 03.11.2011 14:49
Trinny i Susannah ubierają Australię fot. TVN
Znane na całym świecie stylistki podczas wizyty w Australii odwiedziły sześć miast. W Sydney zmierzyły się z powszechnie panującym stylem plażowym. W Canberrze pomogły kobietom, które schowane w korporacyjnych mundurkach już dawno nie czuły się kobieco. Następnie walczyły ze słynną czernią z Melbourne, która na stałe zagościła w szafach mieszkańców tego miasta. W Parramacie zrobiło się naprawdę gorąco, kiedy jeden z uczestników zbuntował się przeciwko poradom obu stylistek.

W kolejnych dwóch miastach Trinny i Susannah spotkały nastawioną pokojowo hipiskę, babcię, która zatrzymała się w czasie oraz mistrzynię odchudzania, która i tak jest niezadowolona ze swojego wyglądu.
W każdym miejscu stylistki miały jedynie dwanaście godzin, żeby dokonać zjawiskowych metamorfoz i nauczyć uczestników, jak właściwie dobierać garderobę. Na koniec dnia bohaterowie programu zaprezentowali efekty pracy Trinny i Susannah na specjalnym wybiegu. Wtedy po raz pierwszy zobaczyli swój nowy image i reakcję bliskich osób. Czy wszyscy byli zadowoleni ze swojego nowego wyglądu?


Prowadzące: Trinny Woodall i Susannah Constantine

Premiera: 3 listopada, czwartek, godz. 21.00