„Tajemnice Ziemi”

Kolekcjonerska seria niezwykłych filmów dokumentalnych, która prezentuje tajemnice Wszechświata i Naszej Planety. Poznamy nowe hipotezy i interpretacje badań naukowych na tematy, które wciąż nie dają spokoju naukowcom.
/ 18.01.2010 08:12
Niepowtarzalna seria przedstawia dokumenty z wszystkich zakątków świata od mroźnej Antarktydy po pustynną Afrykę, od kanionów Ameryki po egzotyczną Azję. Najnowsza technologia Blu-ray, oparta na wysokiej rozdzielczości obrazu Full HD o ostrości i kolorystyce sięgających szczytów możliwości zapisu niebieskim laserem, gwarantuje niepowtarzalną podróż w świat nauki.

W skład zestawu wchodzi 12 płyt Blu-ray, na których mamy do obejrzenia 800 minut materiału pokazującego nasza planetę Ziemię z różnych części świata. Całość materiału porusza szereg zagadnień z którymi spotykamy się na co dzień w prasie i telewizji, ale rzadko mamy okazję zobaczyć pewne sytuacje niemal na żywo. Format Blu-ray i dźwięk przestrzenny przenosi widzów do krainy historii i prawdy o naszej planecie. Pakiet Tajemnice Ziemi pokazuje w technologii High Definition różne kraje i krainy, zwierzęta i roślinność, kultury różnych narodów oraz historię planety od czasów Dinozaurów do dziś.