Szymon Majewski fot. TVN

Szymon Majewski powraca z nowym programem "ADHD TV"

Od września na antenie TVN nowy program Szymona Majewskiego! Kolejne zwariowane pomysły, zupełnie nowe postaci, gwiazdy i masa absurdu. Telewizja ADHD TV w natarciu od jesieni
/ 11.08.2011 09:49
Szymon Majewski fot. TVN
Szymon Majewski jako Mike Szymański zakłada od podstaw swoją telewizję ADHD TV. Jako nowoczesny menedżer i pewny siebie redaktor naczelny szuka nowych form i gwiazd, ale nie broni się też przed wykorzystywaniem sprawdzonych formatów i talentów w kreatywny sposób. Jego stacja ma charakter informacyjno-rozrywkowy. Ma pełne zaplecze: doświadczonych reporterów, firmowe samochody i dział marketingu. Mimo tego, do profesjonalizmu im… daleko.

Jego gwiazdy można z powodzeniem porównywać do największych nazwisk światowych telewizji.
Znajdziemy tam kogoś równie czułego na problemy społeczno-obyczajowe co Oprah Winfrey czy wypisz-wymaluj klasyka talk-show rozrywkowego – Jaya Leno. Bohaterowie pochylą się nad słabszymi i spotkają z największymi gwiazdami. Wynik tych relacji będzie zapewne, hmmm, groteskowy?

Specjalne miejsce w programie dostanie również popularny reporter Bill. Tym razem czekają na niego rozmowy z politykami. Kto będzie jego inspiracją? Oczywiście trzeba równać do góry! Bill uczy się od najlepszych i na swoją mentorkę wybrał Monikę Olejnik!

Widzowie będą mogli śledzić pracę redakcji od odprawy, na której rzutki prezes rozdziela swoim podwładnym tematy oraz notorycznie obiecuje rewolucyjne zmiany i pozyskanie megagwiazd, aż po podsumowanie „sukcesów” zrealizowanego właśnie programu…

A w trakcie: newsy, wyśmienite parodie spod znaku „Rozmów w tłoku”, fotomontaże i piosenki. Takiego szaleństwa w telewizji jeszcze nie było. Szymon w szczytowej formie, w dziesiątkach nowych wcieleń, wyśmienici parodyści i niezapomniane charakteryzacje. ADHD TV zmieni oblicze polskiej telewizji!

Występują: Szymon Majewski, Katarzyna Pakosińska, Michał Zieliński, Bilguun Ariunbaatar i inni

Emisja: poniedziałek, 22:30, od 5 września
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)