"Szpilki na Giewoncie" sezon 3 fot. Polsat

"Szpilki na Giewoncie" - ostatni odcinek sezonu 3.

Bajkowy ślub i góralskie wesele Ewy i Bartka, czyli wielki finał ostatniego odcinka 3. sezonu "Szpilek na Giewoncie"
/ 25.11.2011 09:27
"Szpilki na Giewoncie" sezon 3 fot. Polsat
Marta (Katarzyna Maciąg) w końcu się poddała, Ewa(Magdalena Schejbal) w ciąży i z zaręczynowym pierścionkiem na palcu, a przed widzami "Szpilek na Giewoncie" wielki finał, czyli ślub i wesele głównych bohaterów: Ewy i przystojnego górala Bartka (Krzysztof Wieszczek).

Piękny zakopiański kościółek, a w nim wzruszona para młoda oraz dostojni goście. Ewa i Bartek już za chwilę powiedzą sobie sakramentalne "tak", a ślubu udzieli im ojciec Konstanty (w tej roli Janusz Chabior). Świadkiem Ewy będzie jej przyjacióła Aneta (Lidia Sadowa), a drużbą Pana Młodego Jasiek (w tej roli Bartłomiej Topa).

Na ślubie w komplecie stawi się najbliższa rodzina i przyjaciele Ewy i Bartka. Po uroczystości goście będą bawić się na prawdziwym góralskim weselu u podnóża Tatr. Zarówno przygotowania do ślubu, jak i wesele obfitować będą w różne zaskakujące perypetie i wydarzenia. Niektórzy będą się starali zepsuć radosny nastrój. Czy im się to uda? Okaże się już na koniec finałowego odcinka!

Streszczenie odcinka 13:

Ewa i Bartek proszą o. Konstantego, żeby udzielił im ślubu. Ten zaczyna od  przyśpieszonego kursu nauk przedmałżeńskich. W pensjonacie Lucyny zaczynają się przygotowania do uroczystości. Lekarz potwierdza Anieli i Eli diagnozę choroby Romka. Wspólnie kompletują dokumenty pozwalające pozyskać sprzęt do rehabilitacji chłopca. Narzeczeni świętują ostatnie chwile swojej wolności – Bartek na wieczorze kawalerskim, a Ewa z dziewczynami w pensjonacie. Ślub i wesele obfitują w liczne niespodzianki. Przyjeżdża Zosia, ale wyjeżdża natychmiast, widząc zachowanie Jaśka. Kolejnym nieoczekiwanym gościem jest Diana Sroka - dawna przyjaciółka Ewy, która zwalnia z pracy cały zespół „Tu i Teraz”. Agnieszkę odwiedza, dawno wyczekiwany, chłopak - Paweł ( w tej roli Bartek Waga), ale… w towarzystwie Ladowskiego i Prezesa. Ta wizyta omal nie zakłóci  weselnego przyjęcia. Sytuację ratuje Ladowski."Szpilki na Giewoncie" sezon 3. - 23 listopada godz. 22, Polsat