POLECAMY

Styczniowe Kino Na Obcasach w Multikino Złote Tarasy

Cykl "Kino na Obcasach" organizowany przez Multikino i SilverScreen to doskonały pomysł na spędzenie czasu w kobiecym gronie. Jak co miesiąc, w pierwszy wtorek miesiąca (5 stycznia 2010r.) o godz. 20.00 zapraszamy wszystkie Panie (i tylko Panie!) na wyjątkowy seans.
Cykl "Kino na Obcasach" organizowany przez Multikino i SilverScreen to doskonały pomysł na spędzenie czasu w kobiecym gronie. Jak co miesiąc, czyli w pierwszy wtorek miesiąca (5 stycznia 2010r.) o godz. 20.00 zapraszamy wszystkie Panie (i tylko Panie!) na wyjątkowy seans.

Styczniowe Kino Na Obcasach w Multikino Złote Tarasy

Tym razem premierowy pokaz filmu Pt. „Raj dla Par”.
„Opowieść o czterech parach, które spędzają wakacje w tropikalnym kurorcie. Jedna z nich przyjechała tu, aby zażegnać kryzys w swoim małżeństwie, a reszta z nich, aby się bawić .Okazuje się jednak, że uczestniczenie w małżeńskiej terapii nie sprzyja wypoczynkowi (stopklatka.pl).

Oczywiście nie zabraknie także innych atrakcji przeznaczonych wyłącznie dla kobiet.

W warszawskich Złotych Tarasach jednym ze sponsorów wieczoru będzie Instytut Zdrowia i Urody YASUMI, który nie tylko zaoferuje w ramach loterii zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, ale zapewni także wszystkim uczestniczkom możliwość obserwacji wykonywanego na miejscu jednego z najbardziej efektywnych zabiegów redukujących cellulit i tkankę tłuszczową. Tego typu zabiegi cieszą się wśród Pań ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza przed zbliżająca się wiosną, dlatego YASUMI przybliży nam zastosowanie, sposób działania i efekty endermologii. 

Dodatkowo Panie będą miały możliwość skorzystania z darmowych konsultacji kosmetycznych w zakresie modelowania sylwetki, pielęgnacji twarzy, medycyny estetycznej i kosmetyki ciała. Dla wszystkich uczestniczek wieczoru YASUMI przygotuje także niespodziankę…

Serdecznie zapraszamy! 


 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)