Sexowne aktorki w "Klubie szalonych dziewic"

Dereszowska, Przybylska, Łakomska i Tylicz - piękne, seksowne i zaradne przyjaciółki w nowym serialu "Klub szalonych dziewic"
/ 19.02.2010 13:48
Bohaterki z „Klubu Szalonych Dziewic” nie są idealne, jakby wycięte z kolorowych stron magazynów. Magda, Karolina, Daria i Joanna będą popełniać błędy i szaleństwa, po to, by przyznać się przed sobą i światem, że nie mają patentu na szczęście i recepty na miłość. Ich odwaga w podejmowaniu ryzykownych decyzji ma być dla naszej widowni sygnałem, że warto walczyć o własną niezależność i życiowe spełnienie. W świecie „Klubu Szalonych Dziewic” życie tętni w zawrotnym tempie zmuszając bohaterki do znalezienia swojego sposobu na „happy hours”. Dziewczyny z KSD z kobiecą determinacją będą poznawać życie w co najmniej „pięciu smakach”. Mamy nadzieję, że dzięki atrakcyjnej obsadzie i dynamicznej realizacji ten świat poruszy widzów TVN, a nieprzewidywalne decyzje życiowe bohaterek nie pozostawią ich obojętnymi.

– Dorota Chamczyk, producent wykonawczy TVN
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/07.06.2013 21:26
Chociaz serial damski naprawde genialny. POLECAM
/07.06.2013 21:26
naprawde popieram pania agate serial jest wspanialy . te aktorki sa swietne . NAPRAWDE polecamm !
/07.06.2013 21:25
serial jest wspanialy genialny wiele pozytywnych opini mozna o nim powiedziec . Nie ogladnełam lepszego serialu jak ten . Wielka szkoda ze tak malo odcinkow jest dlatego mam prosbe o kontynuowanie tego genialnego serialu naprawde warty do ogladniecia . BARDZO POLECAM agata.k