Sexowne aktorki w "Klubie szalonych dziewic"

Dereszowska, Przybylska, Łakomska i Tylicz - piękne, seksowne i zaradne przyjaciółki w nowym serialu "Klub szalonych dziewic"

/ 19.02.2010 13:48 POWRÓT DO ARTYKUŁU

Joanna Tylicz – prawniczka, w tej roli Monika Buchowiec

KIM JEST: Ma 31 lat. Niegdyś marzyła o karierze aktorskiej, ale w końcu postawiła na „konkretny” zawód i ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonuje ją sztuka, uwielbia koncerty, wystawy. Pracuje w czołowej warszawskiej kancelarii prawniczej. Jest osobą, która wyjątkowo przejmuje się losem swoich klientów. Nie jest typem noszącym prawnicze „mundurki garniturki”. Do pracy dojeżdża na rowerze. Mieszka sama w niewielkim mieszkaniu w centrum Warszawy.

JAKA JEST: Joanna jest proekologiczna, romantyczna i wrażliwa, choć na zewnątrz stara się być twarda. To kobieta uparta, błyskotliwa i wierna swoim zasadom. W rzeczywistości ma bardzo romantyczną duszę, ale nie pokazuje tego na zewnątrz.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/07.06.2013 21:26
Chociaz serial damski naprawde genialny. POLECAM
/07.06.2013 21:26
naprawde popieram pania agate serial jest wspanialy . te aktorki sa swietne . NAPRAWDE polecamm !
/07.06.2013 21:25
serial jest wspanialy genialny wiele pozytywnych opini mozna o nim powiedziec . Nie ogladnełam lepszego serialu jak ten . Wielka szkoda ze tak malo odcinkow jest dlatego mam prosbe o kontynuowanie tego genialnego serialu naprawde warty do ogladniecia . BARDZO POLECAM agata.k