Film to za mało? Na podstawie „Botoksu” Vegi powstał serial. Znamy szczegóły

Kto znalazł się obsadzie? Kiedy pierwszy odcinek?
Edyta Liebert / 11 miesięcy temu
Film to za mało? Na podstawie „Botoksu” Vegi powstał serial. Znamy szczegóły fot. materiały prasowe

Patryk Vega idzie za ciosem i nie daje od siebie odpocząć. Niebawem na ekranach kin pojawią się „Kobiety mafii”, a od niedawna oficjalnie wiadomo, że przygotował niespodziankę dla fanów „Botoksu”. Wyprodukował serial na jego podstawie.

Serial „Botoks” - kiedy i gdzie?

Z założenia serial ma być kontynuacją i rozszerzeniem wątków filmowych, znanych już widzom. Dodatkowo Vega wprowadzi nowych bohaterów - w obsadzie nie zabraknie znanych polskich gwiazd: Olgi Bołądź, Agnieszki Dygant, Katarzyny Warnke czy Mariety Żukowskiej. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć serial „Botoks”? Oficjalna premiera odbędzie się 31 stycznia w serwisie Showmax.com.

Fenomen filmu „Botoks” - czy serial powtórzy sukces?

W internecie nie brak krytycznych recenzji i niskich not, które wystawili widzowie po obejrzeniu produkcji Vegi. Jest gorsząca, oburzająca, roi się w niej od wulgaryzmów. Vega uznał negatywne opinie na temat filmu jako sztuczną nagonkę i bronił swego dzieła zaciekle.

„Botoks” jest filmem, który rozszerza światło w świecie ogarniętym ciemnością. A to, czego jesteśmy świadkami, jest niczym innym, jak starciem ciemności ze światłem’’
- pisał na Facebooku reżyser.

Film wstrząsnął polską widownią i przez pierwsze 10 dni od premiery zobaczyło go aż 1 458 609 widzów. Jak podaje Super Express, „Botoks” od września do grudnia zarobił 47 milionów złotych, dzięki czemu jest niekwestionowanym komercyjnym sukcesem 2017 roku.

Ludzie pytali mnie, czemu wybrałem tak duże dziecko do pokazania w filmie, dopiero gdy pokazałem im, jak wygląda 22-tygodniowe dziecko, nie chcieli wierzyć, że tak wygląda (...) Nawet jeśli tylko jedna osoba zmieni zdanie i nie usunie dziecka, warto było go nakręcić’’
- wyznał w wywiadzie dla TVP Vega.

 

Botoks Film! #film #botoks #kino #hobby #zdrowie #alkohol

Post udostępniony przez Botoks Film (@botoks_caly_film)

Czy wersja serialowa będzie równie mocna, co film? Przekonamy się za kilka tygodni. Z pewnością jeśli widzieliście film, macie swoje zdanie i sami zdecydujecie, czy warto iść dalej i obejrzeć serial.

Więcej o „Botoksie”:

Vega uznaje „Botoks” za film misyjny
Dlaczego „Botoks” przyciągnął widownię

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
Po obejrzeniu dwóch odcinków stwierdzam: niczym nie różni się od popapranego manifestu dla popaprańców pt. "Pokotu" Agnieszki Holland. Do tego aktorzy seplenią i bełkoczą pod nosem tak, jak gdyby nigdy nie uczyli się dykcji.