Sekretne życie zwierzaków domowych - zwiastun polski

Obraz znajduje się na szczycie box office'owej listy w Stanach! Animacja jest na 6. miejscu, jeśli chodzi o weekend otwarcia.
Edyta Liebert / 16.09.2016 10:46

Jak myślicie, co robią zwierzęta, gdy nie ma was w domu?

Oryginalny pomysł, zwierzaki i udane dialogi to przepis na sukces. Twórcy "Minionków" poszli na całość i ryzyko się opłaciło: ich najnowsza produkcja "Sekretne życie zwierzaków domowych" stała się jednym z najbardziej kasowych hitów już podczas premierowego weekendu. A zatem... co robią pupile, gdy są same w domu?

fot. materiały prasowe

Te słodkie psiaki szukają domu. Zobacz ich zabawne zdjęcia

Animacja pokazuje kulisy życia zwierzaków domowych po wyjściu z domu ich właścicieli. W opisie filmu czytamy:

Jeśli myślicie, że pieski, kotki, kanarki i króliczki i inne mysie pysie po waszym wyjściu z domu zajmują się tylko cierpliwym wyczekiwaniem waszego powrotu, ten film zrewolucjonizuje to spojrzenie.

I faktycznie może tak być! Zwierzaki prowadzą swoje własne życie, pełne przygód i intryg. Zawiązują przyjaźnie i potrafią spiskować przeciwko sobie. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi... wreszcie są być sobą, słuchają heavy-metalu, zjadają nasze potrawy, używają miksera jako masażera... Zabawny zwiastun animacji zrobił furorę już na rok przed premierą. W oryginalnej wersji językowej usłyszeć można: Louisa C.K., Erica Stonestreeta, Kevina Harta, Jenny Slate, Ellie Kemper. Polscy dubbingowcy to m.in. Jakub Wieczorek, Tomasz Borkowski, Agnieszka Mrozińska , Paweł Krucz czy Zofia Zborowska.

fot. materiały prasoweZastanawiałyście się, co wasze zwierzaki robią, gdy nie ma was w domu? ;)

Zobacz zwiastun "Bridget Jones's Baby"