Scooby Doo, dvd fot. serwis prasowy

Scooby-Doo! Epoka Pantozaura na DVD

Scooby - Doo, Kudłaty, Daphne, Velma i Fred przemierzają bezdroża śladem legendarnego dinozaura, wskrzeszonego by strzec skarbów ukrytych w pustynnych jaskiniach! W tej tajemniczej układance jest więcej kawałków niż w największej pizzy!
/ 06.10.2011 12:30
Scooby Doo, dvd fot. serwis prasowy
Gwiazdy Scooby-Doo powracają w wielkim stylu! Nowe tajemnice czekają na odkrycie w kolejnym pełnometrażowym filmie, wybuchowej mieszance akcji i humoru! Na DVD już od 7 października!

Po przerażających doświadczeniach w nawiedzonej posiadłości czas na zasłużone wakacje! Ośrodek SPA wydaje się idealnym miejscem na wypoczynek! Relaksujące masaże, kąpiele błotne.. Wyobraźnia Scooby-Doo i Kudłatego już pracuje!

Zapomnijcie o błogim lenistwie!
Na Wasze słodkie herbatniki już ostrzy sobie zęby jadowita jaszczurka, a na Was... gigantyczny Pantozaur! Ucieczka przed bestią męczy Scooby-Doo i jego najlepszego kumpla. Kiedy na jaw wychodzi randka Velmy ze studentem archeologii, Kudłaty potrzebuje czegoś na uspokojenie! Za sprawą maszyny do hipnozy staje się jednak hiperaktywny i odnajduje w sobie wewnętrznego bohatera! Potworozaurus nie ma szans! Ale czy pozostała część Brygady Detektywów ma szansę na zdjęcie hipnozy z Kudłatego? Czy zakochana Velma zacznie w końcu zwracać uwagę na tropy  i rozwiąże zagadkę? I czy zrobi to zanim lider gangu motocyklistów zrobi z zuchwałego Kudłatego miazgę?

Lekcje jazdy na motocyklu prowadzone przez Daphne i szaleńcze rajdy.
Hipnoza i transmutacja. Hologramiczne projektory i najnowsza technologia. Wykopaliska archeologiczne w wypełnionych srebrem jaskiniach! I dynamit. Dużo, dużo dynamitu! To wszystko czeka Tajemniczą Spółkę. Prawdziwie wybuchowa zagadka!

Z całą plejadą podejrzanych, wśród których znajdzie się gang motocyklistów, chciwi inwestorzy i nadgorliwi naukowcy – zanurz się w zagadce i pozwól Brygadzie Detektywów odkopać całą górę zabawy dla całej rodziny!

O produkcji
"Scooby-Doo! Epoka Pantozaura" to historia wymyślona przez Douglasa Langdale’a (scenarzystę nowego projektu spod szyldu Looney Tunes). Najnowszy film o przygodach psa detektywa, prosto ze Studia Warner Bros. Animation! To już szesnasta, pełnometrażowa produkcja typu direct-to-DVD!

W oryginalnej wersji językowej bohaterowie przemawiali głosami doskonale rozpoznawalnymi i od dłuższego czasu związanymi z przygodami psa detektywa. Udział wzięli zatem Richard Moll (Scooby), Matthew Lillard (Kudłaty), Frank Welker (Fred), Mindy Cohn (Velma) i Grey DeLisle (Daphne).

Wydanie DVD w polskiej wersji dubbingowej składa się z jednej płyty,
zawierającej 75 minut animowanego materiału filmowego oraz dodatki specjalne: W poszukiwaniu Pantozaurów: Nick Palatas (Kudłaty z kinowej wersji filmu Scooby-Doo) szuka wskazówek w Muzeum Historii Naturalnej w Los Angeles .

O historii
Scooby - Doo nie trzeba nikomu przedstawiać. Powstało ponad 288 odcinków kreskówki (w 11 seriach) i żółty dog niemiecki zdążył umocnić swoją pozycję w przemyśle filmów dla dzieci. Prosto ze studia Williama Hanna i Josepha Barbera psi detektyw, powołany do życia przez Freda Silvermana, trafił na antenę w kilkudziesięciu krajach na całym świecie - dziś przyciąga przed ekrany kolejne pokolenia! W studiach Warner powstają kolejne przygody Brygady Detektywów, tworzone są pełnometrażowe filmy kinowe jaki i animowane produkcje direct-to-DVD.  Na rynku dostępne są także produkty firmowane przez Scooby-Doo! Po 42 latach na antenie (debiut we wrześniu 1969 roku, na kanale ABC) Scooby-Doo jest doskonale rozpoznawalną postacią, uwielbianą przez całe pokolenia.

Od 7 października 2011 tylko na DVD!

Zobacz zwiastun filmu:


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)