POLECAMY

"Przebudzenie"

"Przebudzenie" - Jessica Alba i Hayden Christensen. Miłość wystawiona na próbę. Wstrząsający thriller w kinach od 22 sierpnia.
"Przebudzenie" - Jessica Alba i Hayden Christensen. Miłość wystawiona na próbę. Wstrząsający thriller w kinach od 22 sierpnia.

Są zjawiska, które świat medycyny wolałby przemilczeć... Kino mocnych wrażeń, dzieło producentów filmów takich jak: "Grindhouse", "Mgła", "Oko". Najbardziej pożądane gwiazdy młodego pokolenia Hollywood w thrillerze, którego zakończenie kompletnie Was zaskoczy.

Mało kto wie, że jeden na 700 pacjentów budzi się podczas operacji, nieprawidłowo reagując na narkozę. W pełni świadomy słyszy i czuje wszystko to, co mówią i robią lekarze. Sparaliżowane mięśnie nie pozwalają mu jednak wykonać najmniejszego gestu, by dać znać otoczeniu o swoim stanie. Zwany przez lekarzy "powrót świadomości" przynosi niewyobrażalny ból oraz bezsilność, które stają się nie do zniesienia...*

Clay (Hayden Christensen) wiedzie dostatnie życie u boku swojej pięknej i oddanej narzeczonej Sam (Jessica Alba). Szczęście burzy ciężka choroba serca Claya. Jedynym dla niego ratunkiem okazuje się przeszczep. Nad skomplikowanym zabiegiem transplantacji czuwać ma serdeczny przyjaciel i znany chirurg Jack Harper (Terrence Howard). Podczas operacji przerażony Clay orientuje się, że czuje i słyszy wszystko, co się wokół niego dzieje. Stanie się mimowolnym świadkiem rozmowy, która ujawni
spisek na jego życie. I niestety nie będzie to ostatnie bolesne odkrycie tej nocy.

Prasa o filmie:
"Przebudzenie jest dla świata medycyny tym, czym były Szczęki dla branży turystycznej."
Joanna Vicente, Daily Variety
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/10 lat temu
super :)
/10 lat temu
przebudzenie
/10 lat temu
czy warto na to isc?