Prawo Agaty, X Factor, Woli i Tysio wiosną w TVN

Zobacz, jakie nowe seriale i programy rozrywkowe przygotowała dla nas na wiosnę stacja TVN

/ 09.02.2012 15:55 POWRÓT DO ARTYKUŁU

"Przepis na życie" seria trzecia

Wiosną bohaterowie „Przepisu na życie” z pewnością nie zawiodą fanów! Najnowszy sezon będzie równie zabawny jak poprzednie, ale szykują się też duże zmiany! Jakie? Odpowiedź przyniosą premierowe odcinki trzeciej serii, które zobaczymy już w marcu.

Miłosne perypetie Anki i Jerzego z zapartym tchem śledziły co tydzień prawie trzy miliony widzów! Łączące ich uczucie wielokrotnie wystawiane było na próbę. Czy w tym sezonie będzie tak samo? Jedno jest pewne - Elka, była żona Jerzego, nie da za wygraną. Będzie w stanie zrobić wiele, by zepsuć humory zakochanych. Jako przełożona Anki może sobie na wiele pozwolić, nie odmówi sobie możliwości upokorzenia jej przed zespołem. Czy to spowoduje, że Anka zrezygnuje z marzeń i zapomni o Jerzym? A może stanie się wręcz przeciwnie?

W minionym sezonie Beata i Andrzej żyli ciążą i... zazdrością. W nowych odcinkach, no cóż, nie będzie inaczej! Dzidziuś w końcu przyjdzie na świat i dopiero się zacznie... Widzowie mogą być pewni, że Beatka i Żabcia będą tak samo, o ile nie bardziej, zabawni niż dotychczas.
W tym samym czasie Pola będzie ponownie próbowała ułożyć sobie życie uczuciowe. Czy uda jej się to z uroczym pediatrą - Tadeuszem? Ekipa „Przepisu na życie” obiecywała, że w najnowszym sezonie zobaczymy jeszcze więcej gotowania! I tak też będzie.


"Przepis na życie" w każdy wtorek od 6 marca o godz. 21.30
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)