Prawo Agaty, X Factor, Woli i Tysio wiosną w TVN

Zobacz, jakie nowe seriale i programy rozrywkowe przygotowała dla nas na wiosnę stacja TVN

/ 09.02.2012 15:55 POWRÓT DO ARTYKUŁU

"Julia"

Urocza, spontaniczna, niepokorna i z wyjątkową zdolnością do pakowania się w tarapaty. Julia, bo o niej mowa, wciąż próbuje uwolnić się od Darka. Dzielnie stawia czoła wyrafinowanej intrygantce Monice. I próbuje się odnaleźć w roli fałszywej narzeczonej Maćka. Jest to jednak dużo bardziej skomplikowane niż na początku, gdyż coraz trudniej jej ukryć uczucie, którym zaczyna darzyć Janka.

Odkąd Julia pojawiła się w życiu Janickich zmieniło się ono nie do poznania. Hanna i Tadeusz zaczęli przywiązywać większą uwagę do budowania prawdziwych relacji z synami. Maciek przestał być punktowany za każde przewinienie. Janek natomiast zaczął się bardziej otwierać. To wszystko za sprawą Julii, która swoim sposobem bycia stopniowo budzi w Janickich uczucia, skrywane dotąd pod sztywnym gorsetem dbałości o wizerunek rodziny i firmy. Nowa rzeczywistość nie podoba się jednak wyrachowanej Monice! Dlatego naczelna femme fatale „Kliniki Piękna” szuka słabych punktów Julii, aby precyzyjnie w nie uderzyć. Dziewczyna musi się mieć na baczności! Układ z Maćkiem sprawia, że nie jest przecież nieskazitelna...
Już niebawem ta sytuacja skomplikuje się jeszcze bardziej. Między Julią a Jankiem nieśmiało rodzi się coraz większe uczucie. On jednak ma wyrzuty sumienia przez to, że zakochuje się w narze- czonej brata. Ona z kolei wyrzuca sobie, że nie może powiedzieć mu prawdy.
Nie może, bo cały czas błaga ją o to Maciek! Nieoczekiwanie Julia odkrywa wielką tajemnicę młodszego Janickiego i zaczyna rozumieć, dlaczego stała się jego fałszywą narzeczoną... W momencie kiedy próbuje go namówić do wyjawienia prawdy rodzicom i bratu, w firmie pojawia się plotka, że ona i Maciek się pobierają.

"Julia", od pon.-pt. o godz. 17.55
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)