Polski zwiastun The Crown - serialu o Elżbiecie II i jej rodzinie

Zobacz zwiastun nowego serialu o życiu królowej Elżbiety i jej rodziny!
Marta Wilczkowska / 10.11.2016 12:30

"The Crown" to nowy serial biograficzny o początkach panowania królowej Elżbiety II i losach brytyjskiej rodziny królewskiej. Serial, który zachwyca od pierwszych minut.

Obraz, który warto poznać

Według brytyjskiej prasy na pierwsze 20 odcinków serialu Netflix wydał rekordową kwotę 100 MILIONÓW funtów! Było warto, bo "The Crown" zdecydowanie zachwyca. Klimatem, grą aktorską, perfekcyjnie dopracowanymi kostiumami, scenografią i oczywiście opowiedzianą historią, która, choć przecież dobrze znana, wciąga od pierwszej chwili. Trudno się dziwić, w końcu magia monarchii czaruje nas nawet dziś ;)

Media się niemal pewne! Księżna Kate jest w 3 ciąży?

Burzliwe losy najdłużej panującej królowej Angli

Elżbietę poznajemy w przeddzień jej ślubu. Delikatna, ale potrafiąca postawić na swoim "Lilibet" (w tej roli zjawiskowa Claire Foy) i uroczo bezczelny i nie zawsze z bajki książę Filip wiodą spokojnie życie młodego małżeństwa. Pełnymi garściami czerpią z uprzywilejowanego życia, jakie im przysługuje. Jednak sielanka musi kiedyś się skończyć - Elżbieta, jako najstarsza córka króla Jerzego, ma przecież zasiąść na tronie imperium Zjednoczonego Królestwa. Jak poradzi sobie z tą rolą? Czy uda jej się pogodzić rządzenie Wielką Brytanią z wymarzoną rolą żony i matki? Tego nie zdradzimy, musicie sprawdzić sami.

"The Crown" to jednak nie tylko królewska para. Konflikt z charyzmatycznym Churchillem, spiskujący członkowie Gabinetu, pałacowe intrygi, wielka polityka, nieszczęśliwe miłości tworzą fascynujące tło historii życia najdłużej panującej królowej w historii Korony.

Elżbieta II. O czym nie mówi królowa?

Jeśli jesteś fanką takich produkcji jak "Downton Abbey", "Królowa" czy "Jak zostać królem", "The Crown" jest dla ciebie. Pierwsze 10 odcinków Netflix udostępnił widzom 4 listopada. Polecamy!