Pola Czarnecka zdradzi kobietom "Eliksir młodości" fot. Polsat

Pola Czarnecka zdradzi kobietom "Eliksir młodości"

Pola Czarnecka w programie "Eliksir młodości" zaprezentuje najmniej i najbardziej inwazyjne sposoby walki z procesem starzenia.
/ 13.09.2011 16:22
Pola Czarnecka zdradzi kobietom "Eliksir młodości" fot. Polsat
Im więcej mamy lat, tym młodziej chcemy wyglądać. Patrzymy w lustro, w którym widzimy pogłębiające się zmarszczki, opadające kąciki oczu, czy zmieniającą się figurę. Nie chcąc się z tym pogodzić, poszukujemy sposobów na rozwiązanie swoich problemów. Dla wszystkich kobiet, które nie mają czasu na analizowanie dostępnych metod lub nie mogą zdecydować się na tę odpowiednią - Polsat Cafe przygotował poradnik – „Eliksir młodości”.

Prowadząca Pola Czarnecka zaprezentuje najmniej i najbardziej inwazyjne sposoby walki z procesem starzenia. Coś dla siebie znajdą zarówno panie, które boją się skalpela chirurga plastycznego, jak i te bardziej odważne. W programie nie zabraknie praktycznych porad ekspertów z zakresu, dietetyki i dermatologii. Widzowie dowiedzą się, jak radzić sobie z istniejącymi problemami, ale też jak im zapobiegać. Jakie metody stosują polskie celebrytki? O tym już we wrześniu w programie „Eliksir młodości”.