Wesele w Sorrento fot. serwis prasowy

Plakaty filmowe - Wesele w Sorrento

"Wesele w Sorrento" to przekorna, pełna zabawnych gagów komedia romantyczna, które wejdzie do polskich kin 1 lutego. Dziś pokazujemy polski plakat filmu
/ 11.01.2013 12:52
Wesele w Sorrento fot. serwis prasowy
Prezentujemy plakat romantycznej komedii duńskiej reżyserki Susanne Bier, laureatki Oscara za „W lepszym świecie”. Film ten wchodzi na ekrany polskich kin 1 lutego. „Wesele w Sorrento” zadebiutowało na festiwalu w Wenecji, gdzie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

Także dziennikarze dobrze przyjęli tę bezpretensjonalną, zabawną i inteligentna komedię z Piercem Brosnanem w roli głównej. To „Mamma Mia!”, tyle że z dużo lepszym scenariuszem pisał po premierze serwis internetowy Filmnews. Jego autorem jest słynny Anders Thomas Jensen, reżyser „Jabłek Adama” i scenarzysta m.in. „Księżnej”.

„Wesele w Sorrento” opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad morzem. Okazją do spotkania jest wesele, podczas którego nic nie przebiega zgodnie z planem, a zarazem wszystko zmierza do przewrotnego i radosnego finału. Ta komedia romantyczna to przekorna i pogodna opowieść o tym, że na prawdziwą rewolucję w życiu uczuciowym nigdy nie jest za późno.