Patryk Vega uchylił rąbka tajemnicy - jaki będzie film "Botoks"

Premiera już we wrześniu! My nie możemy się doczekać.
Edyta Liebert / 21.06.2017 13:03

Patryk Vega pod lupę bierze służbę zdrowia. Szpital ukazany w "Botoksie" to nie fikcja z "Na dobre i na złe". To krew, pot i łzy.

"Botoks" Patryka Vegi ma szansę być prawdziwym hitem. Wiemy, jak uwielbiacie wszystkie części "Pitbulla" - specjalnie dla was stworzyłyśmy przecież ranking najlepszych cytatów z filmu. Wierzymy, że po "Botoksie" będzie podobnie - sam reżyser Patryk Vega zapowiedział w rozmowie z Party.pl., że duet Stramowski & Żukowska nie zawiedzie fanów. Do tej pory Ostaszewska była gwiazdą produkcji Vegi. Według scenariusza, poukładany świat cenionej chirurg, Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy dowiaduje się o zdradzie męża. Patrycja chce sprawdzić się w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski).

"Pitbull" hitem nie tylko w Polsce

Jestem w zasadzie pewien, że sceny z ich udziałem będą kultowe, jak Tomek Oświeciński i jego dowcipy. (...) Śmiali się nawet operatorzy, którzy zazwyczaj nie mają żadnej reakcji
- mówi Patryk Vega.

6 najbardziej niebezpiecznych kobiet polskiego kina

To podsyciło nasz apetyt na film! "Botoks" pojawi się na ekranach 29 września. Film to autentyczne historie silnych i zdeterminowanych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością. Ale nie zabraknie tu humoru, co lubimy u Vegi najbardziej!

Czy Kasia Warnke i Piotr Stramowski spodziewają się dziecka? Zobaczcie znaczącą fotkę!