Nie oglądaj się fot. Kino Świat

"Nie oglądaj się" na DVD

Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią.
/ 27.01.2011 09:39
Nie oglądaj się fot. Kino Świat
Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie potwierdza tych zmian. Rodzina jest przekonana, że jej obsesja bierze się ze stresu, przepracowania i pisarskiej fantazji. Jeanne niemal wierzy, że mają rację. Aż do dnia, w którym wśród szpargałów swojej matki odkrywa zdjęcie. Ono naprowadza ją na ślad pewnej Włoszki. Od tej chwili nic już nie jest oczywiste. Odmieniona Jeanne odkrywa tajemniczą przeszłość i sekrety swojej tożsamości.

W filmie występują:
- Sophie Marceau
- Monica Bellucci

"Nie oglądaj się", DVD, Reżyseria: Marina De Van, Gatunek: thriller, Produkcja: Francja 2009, Czas trwania: 106 min., Dystrybucja DVD: Kino Świat
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)