"Nędznicy" już na DVD

Największy hit tegorocznej gali rozdania Oscarów wreszcie na DVD! Zobacz, co znajdzie się w ekskluzywnym, limitowanym wydaniu Blu ray
"Nędznicy" już na DVD fot. serwis prasowy
Les Misérables Nędznicy to bardzo plastycznie przedstawiona, na tle XIX- wiecznej Francji, porywająca opowieść  o niespełnionych marzeniach, nieodwzajemnionej miłości, namiętnościach, poświęceniu i  odkupieniu win – ponadczasowe świadectwo  siły ludzkich uczuć.

Były więzień Jean Valjean (Jackman), który niegdyś złamał zasady zwolnienia warunkowego i zniszczył swoje oficjalne dokumenty, od dziesiątek  lat ścigany jest przez bezwzględnego inspektora policji -Javerta (Crowe).

Po zmianie tożsamości, Jean Valjean zostaje merem miasta i właścicielem fabryki, w której pracuje wrażliwa dziewczyna o imieniu Fantine.  Wkrótce wychodzi na jaw, iż ma ona nieślubne dziecko, co w konsekwencji doprowadza do upokorzenia kobiety i zwolnienia jej z pracy. Gdy właściciel fabryki dowiaduje się o nieszczęsnym losie  Fantine, usiłuje jej pomóc i obiecuje opiekę nad jej małą córką Cosette. To zmienia jego życie na zawsze.
Les Misérables Nędznicy to filmowa adaptacja laureata nagrody Akademii Filmowej ®, Toma Hoopera. Oparta na najgłośniejszym musicalu świata, który obejrzało 60 mln ludzi z 42 krajów w 21 językach, wciąż wystawianym  w teatrach na całym świecie i bijącym rekordy oglądalności.

Materiały bonusowe wyłącznie na Blu-ray:

  • Komentarz do filmu reżysera Toma Hoopera, Les Miserables: Podejście rewolucyjne, Oryginalne arcydzieło: Les Miserables Wiktora Hugo.
  • Dane techniczne:
  • Czas: 158min
  • Obraz: 1080p, 1.85:1
  • Ścieżka dźwiękowa: angielska DTS-HD MA 7.1, francuska, włoska, niemiecka
Napisy: polskie, angielskie (dla niesłyszących), francuskie, włoskie, niemieckie, brazylijskie, duńskie, greckie, hiszpańskie (LA), rumuńskie, litewskie, łotewskie, estońskie
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)